Güvenlik Bariyeri

Anahtar Teslimi Endüstriyel Yapılar

Anahtar Teslimi Endüstriyel Yapılar

Sanayi kuruluşları tarafından kullanılacak üretim alanları, depolama alanları ve atölye alanları için öncelikli olarak belirtilen sanayi bölgelerinde endüstriyel yapılar inşa edilmesi gerekir. Eski dönemlerde bu yapılar fabrika sahipleri ve yatırımcılar tarafından betonarme yapılar olarak tercih edilirdi. Fakat günümüzde Kaygun Metal çelik konstrüksiyonyapı elemanlarının sağladığı avantaj ile birlikte bu yapılar, anahtar teslim şeklinde çok kolay bir uygulama ile elde edilebilmektedir.

geçici kenar koruma

Endüstriyel Yapı İmalatı Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Kaygun Metal olarak endüstriyel yapılar için imalat gerçekleştirme noktasında önemli bir hizmet verirken, günümüzde birçok farklı kalitede sağladığımız uygulamalar görülebilmektedir. Zira sağladığımız bu sanayi yapıları içerisinde firmalar için uygun proje ile hazırlanmış birçok örnek bulunmaktadır. Bu örnekler arasında hangar, fabrika, tesis, idari yapı binası, depo ve fabrika satış mağazası gibi noktalar bulunmaktadır.

Temel olarak endüstriyel yapı imalatı gerçekleştirilmesi için firmamız öncelikle profesyonel bir projelendirme sağlar. Yani firmanız için öncelikle görüşme sağlanır, ihtiyaçlar belirlenir ve sonrasında uygun bir proje hazırlanır. Bu projeye bağlı olarak ağır ve hafif metal ürünler doğru boyutlar ve statik özellikler ile seçildikten sonra de-monte bir yapı elde edilir ve kullanım alanında bu yapı uygulama haline getirilir.

Endüstriyel Yapı İmalatı İçin Hassas Noktalar

Firmamız endüstriyel yapı imalatı gerçekleştirirken özellikle birçok farklı noktada yüksek hassasiyet göstermektedir. Çünkü bu yapılar içerisinde elektrik bağlantısı, su bağlantısı ve telefon bağlantısı başta olmak üzere gereken noktalarda ısı aktarımları, doğalgaz bağlantısı, vinç sistemleri kullanılması gibi birçok ihtiyaç ortaya çıkacaktır. Bu bağlamda projelendirme içerisinde hem bu tesisatlar hem de diğer aktarımlar için özenli bir çalışma gerçekleştirilir. Ayrıca kullanılacak yapının ne tür bir üretim veya hizmet için ihtiyaç karşılayacağı göz önünde bulundurularak, ek yalıtım ve güvenlik sistemleri kurulabilir.

 

güvenlik bariyeri