Güvenlik Bariyeri

Ankara Geçici Kenar Koruma

Ankara Geçici Kenar Koruma

Amaca uygun bir Ankara geçici kenar koruma sistemi belirlemek için çeşitli standartların ve düzenlemelerin net bir şekilde anlaşılması gerekir. Yanlış belirtim ölümcül olabilir.

Birçok üretici belirli standartlara uygunluk iddia edebilir, ancak gerçekten doğru standartlara uyuyorlar mı? Sistemin çatı eğimi, membran, hem ıslak hem de kuru, performans dahil olmak üzere amaçlanan kullanıma uygun olduğunu göstermek için her zaman test raporlarının yanı sıra verileri isteyin ve sistemin eğimli veya düzensiz test edilip edilmediğini belirtin.

Korkuluklar kalıcı bir uygulamada kullanılacaksa, erişim ve kontrollerin sıklığı ile ilgili olarak EN 13374’teki yükleme kriterlerinin benimsenmesi uygun olabilir. Geçici kenar koruma ürününün kullanıma uygun olup olmadığını belirlemek için bir risk değerlendirmesi de tamamlanmalıdır.

Risk değerlendirmesi, süpürgelik kullanmanın gerekip gerekmediğini veya ana / ara korkuluklar arasında 470 mm’lik bir boşluk olup olmadığını belirleyecektir. Kalıcı bir korkuluğun gerekli olduğu birçok durumda, çatı yapısı İnşaat Yönetmeliklerinde veya kalıcı sistemlerle ilgili diğer standartlarda önerilen yüksek yüklerle baş edemeyebileceği için EN 13374’te önerilen yükler uygun olabilir.

Bu ayrıntılarla birlikte size uygun olan bir geçici kenar koruma sistemi belirlemek çin Kaygun Metal’in profesyonel kadrosundan destek alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Kaygun Metal  size ve projenize uygun, ekonomik ve birçok kez kullanabileceğiniz geçici kenar koruma sistemleri üretir. Arayın, teklif alın.