Güvenlik Bariyeri

Bunker, Silo Ve Konveyör Bant İmalatı

Bunker, Silo Ve Konveyör Bant İmalatı

Öncelikli olarak gıda, kimya ve maden sektörlerinde ihtiyaç duyulan bunker,silo ve konveyör bant gibi sistemler, aslında stoklama ve depolama gibi noktalarda da kullanılmaktadır. Bu gibi sayılan sektörler ve benzer sektörlerde toz veya granül malzemelerin depolanması için öncelikli olarak silo imalatı sayesinde doğru boyutu oluşturacak silo sistemlerinin elde edilmesi gereklidir. Kaygun Metal bu gibi birçok farklı noktada hatta konveyör bant üretimi gibi noktalarda sizlere hizmet verebilmektedir.

Kayseri geçici kenar koruma sistemleri

Silo Ve Bunker İmalatı Nasıl Sağlanır?

Öncelikli olarak silo imalatı ve bunker imalatı gibi konular incelenirse, bu imalatlarda malzeme noktasında belirgin kıstaslar yer almaktadır. Kaygun Metal firması olarak bu sistemlerde kullandığımız çelik konstrüksiyon açısından paslanmaz çelik tercihi gerçekleştiriyoruz. Ardından malzeme seçiminde kalite elde edildiği gibi mutlak bir şekilde proje ve proses ile uygun bir tasarım ve sonrasında üretim gerçekleştiriliyor.

Sağladığımız üretimlerde mutlak bir şekilde tüm risklere karşı gereken önlemleri alarak, bu noktada da gereken malzemeleri kullanarak, yüksek bir güvenlik oluşturuyoruz. Üstelik sistemlerimizde kolay bir kurulum sağlarken, bakım ve işletme konusunda da profesyonel bir hizmet verebiliyoruz. Firmamız üretimini gerçekleştirdiği tesis içerisinde kurulumunu yaptığı ve bakımını üstlendiği bu sistemlerde imalat açısından kare, dikdörtgen veya silindirik şekillerde de sunumlar sağlamaktadır.

Konveyör Bant İmalatı Nasıl Sağlanır?

Silo ve bunker kadar önemli bir nokta olan konveyör sistemleri açısından da firmamız nitelikli bir hizmet vermektedir. Bu konuda özellikle konveyör bant imalatı gerçekleştirilmesi için öncelikli olarak hangi malzemenin taşınması talep edildiği göz önüne alınır. Buna bağlı olarak da konveyör bant imalatı yapılırken Kaygun Metall olarak lastikli konveyör gibi sistemlerde, paslanmaz malzeme tercih ediyoruz. Kapasite, sıcaklık ve üretim tipi gibi her noktada size birçok farklı seçenek sunuyoruz.

Kayseri güvenlik bariyeri