Güvenlik Bariyeri

Çatı Ve Cephe Kaplama

Çatı Ve Cephe Kaplama

Yapıların en üst noktasında yer alan çatı ve dış noktasını oluşturan cephe, yapının daha uzun ömürlü ve güvenilir olması için özen gösterilmesi gereken alanlardır. Bu nedenle her iki noktada kaplama gerçekleştirilmesi mümkün olmakla birlikte Kaygun Metal üzerinden çatı kaplama gibi hizmetler talep edilebilir. Firmamız cephe kaplama hizmeti olarak sağladığı bu hizmetlerde özellikle nitelikli çelik malzeme seçimi ve özel bir projelendirme ile hizmet vermektedir.

Kırklareli güvenlik bariyeri

Çatı Kaplama İşlemi Nasıl Sağlanır?

Endüstriyel yapılar, hastaneler, okul, fabrika yapıları, resmi kurumlar, alışveriş merkezleri veya dev mağazalar gibi birçok farklı yapının üst kısmında çatı uygulaması sağlanmalıdır. Çatı, hem yalıtım açısından hem de yapının dekoratif bir şekilde tamamlanması açısından temel bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacın karşılanması için de özel bir proje ile çatı kaplama gibi bir işlem sağlanabilir.

Genellikle çatı üzerinde kaplama sağlanabilmesi için öncelikle çelik konstrüksiyon malzemeler sayesinde bir iskelet oluşturulur. Daha sonrasında Kaygun Metal güvencesi ile üretilmiş olan çelik paneller bu iskelet üzerinde kullanılarak, diğer yapı malzemelerine göre daha dayanıklı ve estetik bir çatı elde edilebilir.

Cephe Kaplama Nasıl Yapılır?

Eski dönemlerde birçok kişi yapıların dış kısmında boya, ahşap kaplama, taş kaplama veya sıva gibi cephe kaplama uygulamaları tercih ederdi. Fakat sağlamlık, estetik görüntü, uzun ömürlü kullanım ve daha karakteristik bir sonuç açısından kaplama işlemlerinde çelik malzeme kullanımı artış göstermiştir. Özellikle Kaygun Metal firması olarak bu konuda nitelikli üretimlerimiz sayesinde aranan çözümleri sunuyoruz. Firmamız üzerinden bu hizmeti almak isteyen her yapı sahibi, öncelikle nitelikli bir proje çözümü elde edebilir. Zira bu projeye bağlı olarak özel bir şekilde üretilen kaplama ürünleri cephe üzerinde uygulandıktan sonra özel bir renklendirme uygulaması dahi sağlanabilir.

Kırklareli geçici kenar koruma sistemleri