Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon Çatı

Çelik Konstrüksiyon Çatı

İstenilen her mekanda proje uygulaması gerçekleştirilmesi ile birlikte estetik ve sağlam bir şekilde kullanılabilen çelik konstrüksiyon çatı, farklı yönleri sayesinde de birçok avantaj ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle estetik kaygılar ile birlikte panel çit sistemlerinde olduğu gibi Kaygun Metal firması olarak üretimlerini gerçekleştirdiğimiz çelik sistemler arasında her zaman yerini almaktadır.

panel çit

Çelik Konstrüksiyon Çatı Avantajları Nelerdir?

Kaygun Metal tarafından yüksek sağlamlık ile üretilen çelik konstrüksiyon çatı sistemleri, birçok farklı avantaja sahiptir. Öncelikli olarak bu sistemler geometrik açıdan farklı şekiller ile her yapı için uygun ve istenilen estetik görüntü ile inşa edilebilir. Çünkü modelleme fırsatları çok geniş olmakla birlikte beşik tipi, sundurma tarz, kırma tip veya kule tip çatılar yapılabilir.

Şantiye alanı oluşturularak proje esaslı bir şekilde uygulanan çelik çatı sistemlerinin montaj işlemleri sırasında firmamız geçici kenar koruma gibi sistemler de kullanmaktadır. Bu anlamda inşa edilen sistemler çok uzun yıllar boyunca hava koşullarına, darbelere, deprem ve korozyona karşı dayanıklılık oluşturmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Ve İzolasyon

Tüm çatı sistemlerinde farklı malzemelerin kullanılması vasıtasıyla izolasyon elde edildiği gibi çelik konstrüksiyon çatı sistemlerindede izolasyon gerçekleştirilebilir. Kaygun Metal firması olarak birçok uygulamada farklı malzemeler vasıtasıyla su izolasyonu, nem izolasyonu, ses izolasyonu ve ısı izolasyonu sağlayabiliyoruz. Bu sayede yapı üst noktasından iyi bir izolasyon ile korunarak, en yüksek sağlamlık elde edilebiliyor.

panel çit imalatı