Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon Firmaları

Çelik Konstrüksiyon Firmaları

Çelik konstrüksiyon, bugün betonarme yapıların yerine çok daha sağlam bir özelliğe sahip olduğu için ve hızlı inşaat avantajı sunduğu için tercih edilmektedir. Günümüzde Türkiye genelinde de Kaygun Metal olarak sağladığımız kalite ile birlikte birçok noktada çelik konstrüksiyon yapıların tercih edilmesini sağlıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Firmaları Nerelerde Hizmet Verir?

Çelik konstrüksiyon firmaları, farklı boyutlarda ihtiyaçları karşılayan birçok değişen yapının inşaatı için hizmet veren bir sisteme sahiptir. Örneğin,bu bağlamda Kaygun Metal firması olarak klasik bir şekilde birçok yapıda panel çit sistemleri açısından hizmet verdiğimiz gibi çelik konstrüksiyon yapılar açısından da hizmet veriyoruz.

geçici kenar koruma

Firmamız üzerinden genellikle yerel yönetimler, endüstriyel markalar ve farklı noktalarda yapı inşaatı talep eden kişiler hizmet almaktadır. Örnek olarak gösterilebilecek yapılar arasında gıda üretim tesisleri, hangarlar, depolar, atölyeler, barınaklar, pazar yerleri gibi uygulamalar bulunmaktadır. Kimi zaman bir konut kullanımı için kimi zaman üretim hane faaliyetleri sağlamak için bir çelik konstrüksiyonyapı talebi ile firmamız hizmet sunmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Firmaları Üzerinden Nasıl Hizmet Alınır?

Çelik konstrüksiyon yapılar genellikle standart bir özelliğe sahip olmayıp, çoğu zaman değişen bir şekilde özel olarak fabrikada üretilir ve daha sonra yerinde uygulanır. Yani geçici kenar koruma ürünlerindeki gibi sabit ürünler talep etmek yerine çelik konstrüksiyon yapılar için mutlaka özel siparişler verilmesi gerekir. Bu siparişler sonucunda Kaygun Metal olarak yerinde yaptığımız incelemeler sayesinde en doğru, sağlıklı ve kullanılabilir yapıları inşa ediyoruz.

panel çit