Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon Firması

Çelik Konstrüksiyon Firması

Normal bir yapıda betonarme malzeme ile inşa edilen taşıyıcı yapıların dahi çelik ile uygulandığı yapılar daha güvenilir ve hızlı bir yapılaşma sağladığı için çelik konstrüksiyon son yıllarda yüksek bir tercih nedeni oluşturmaktadır. Bu tercihe bağlı olarak çelik yapıların üretilmesi için de özel bir şekilde çeliğin üretiminden yapının üretimine kadar hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Kaygun Metal olarak bu kategoride hizmet veren önemli şirketlerden biri olmamız sayesinde her yıl İstanbul ve Türkiye genelinde birçok noktada hizmet veriyoruz.
Kaygun Metal

Çelik Konstrüksiyon Firması Nasıl Çalışır?

Çelik yapıların imal edilmesi ve inşa edilmesi için mühendislik çalışmaları sağlanması, yüksek uzmanlık ve tecrübe ile çalışma yapılması gerekir. Kaygun Metal firması olarak bünyemizde bu profesyonel ekibi barındırdığımız için istersenizspor tesisleri isterseniz endüstriyel tesisler gibi her noktada çelik yapılar ile uygulama sağlayabiliyoruz.

Bir çelik yapı firmasının çalışabilmesi için öncelikli olarak firma üzerinden sipariş gerçekleştirilmesi ve talepte bulunulması gerekir. Çünkü İstanbul çelik konstrüksiyon firması olarak hizmet veren bir işletme, ancak siparişlere ve istenilen yapının özelliklerine göre üretim gerçekleştirir. Her yapıda boyutlar, taşıma kapasitesi, kullanım özellikleri ve ihtiyaçlar değişik olacağı için malzeme boyutları, miktarı ve yapılacak inşaat çalışmasında da değişiklik görülecektir.

çelik konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon Firması Nasıl Uygulama Yapar?

Firmamız örnek olarak bir spor sahasının inşaatının gerçekleştirilmesi için konstrüksiyonyapı talep edildiğinde, saha boyutlarına uygun bir şekilde ve kullanılacak alana uygun bir şekilde imalat sağlar. Ardından bu imalat ile birlikte alanda uygulama, kaynak ve montaj çalışması sağlanarak, sorunsuz ve sapasağlam bir yapı elde edilir.

Gerçekleştirilen bu uygulama sonrasında inşa edilen saha uzun yıllar boyunca dezenformasyona dayanıklı, hava koşullarından etkilenmeyen, deprem ve sarsıntılarda hasar görmeyecek bir yapı sağlayacaktır. Üstelik bu yapı piyasa değerine göre en uygun rakamlarla, sözleşmeli ve resmi çerçevelerde uygulanmaktadır.