Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Çelikten inşa edilmiş ve daha uzun ömürlü kullanım oluşturan bir yapı için çelik konstrüksiyon imalatı gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü çelik konstrüksiyon, sabit bir şekilde yani standart olarak üretilen bir yapı değildir ve her siparişe uygun bir şekilde yeniden üretimi yapılır. Kaygun Metal olarak özel şekilde tasarladığımız ve zemin yükünü azaltan bu yapılar, deprem gibi akla gelebilecek tüm doğal afetlerde daha düşük bir risk ortaya çıkarır ve korozyona karşı yüksek dayanıklılık oluşturur.

panel çit

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Nasıl Planlanır?

İhtiyacı karşılayacak mekan büyüklüğü bulunduğu zaman çelik konstrüksiyon imalatı gerçekleştirilmesi gayet uygun bir tercih olacaktır. Kaygun Metal olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerde, montaj yapılması için çalışma alanı elde edildikten sonra ölçülere uygun bir şekilde öncelikle planlama yapılır ve sonrasında üretim ardından da uygulama gerçekleştirilir.

Genellikle çelik konstrüksiyon uygulaması yapılacak alan etrafında panel çit sayesinde belirli bir kapalı bölge elde edilir. Sonrasında bu kapalı bölge içerisinde ölçülere uygun olarak planlı bir montaj sağlanır. Sade, düşük maliyetli, mühendislik projesi ile desteklenmiş ve güvenilir bir çelik konstrüksiyon imalatı ile uygulama gerçekleştirilerek, uzun ömürlü bir yapı elde edilir.

Çelik Konstrüksiyon Nasıl Tasarlanır?

Kaygun Metal olarak çelik konstrüksiyon tasarımı gerçekleştirirken, tıpkı geçici kenar koruma ürünlerindeki gibi mantıklı ve koruyucu bir tasarım sağlanır. Tekrarlayan yapılar avantaj oluştursa da isteğe bağlı farklı yapılar tasarlanabilir. Her sahaya uygun bir şekilde farklı çerçevelerde ve farklı katsayılarına sahip olarak ideal çelik konstrüksiyon yapılar tasarlanabilir.

geçici kenar koruma