Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

panel çit imalatı

Çelik konstrüksiyon, birçok farklı noktada kullanılan panel çit sistemleri ile benzer bir şekilde standart ölçüler ve geometrik şekiller ile üretilmemektedir. Örnek olarak bir petrol istasyonu inşa edilmesi için çelik yapılardan yararlanmak istendiğinde,Kaygun Metal firması olarak özel bir şekilde yerinde keşif çalışması gerçekleştiriyor ve çelik konstrüksiyon imalatı sağlıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Nasıl Sağlanır?

Çelik konstrüksiyon imalatı gerçekleştirmek için öncelikle ölçülerin bilinmesi ve kullanım sağlanacak yapının tasarımının gerçekleştirilmesi gerekir. Elbette çelik konstrüksiyon uygulamaları için standart bir şekilde daha önceden ölçüler ile üretilmiş temel parçalar yer alsa da bu parçaların adet, boyut ve yerleşimleri çok farklı şekilde sağlanabilir.

Bugün genellikle şantiye alanlarında geçici kenar koruma hizmetleri talep eden birçok inşaat firması firmamız üzerinden çelik konstrüksiyon açısından da yapılar talep etmektedir. Kaygun Metal olarak genellikle bu tip hizmetleri geçici şekilde kullanılacak yatakhane, depo ve vinç sistemleri için uyguluyoruz. Ayrıca bazı yapıların inşaat çalışmalarının tamamlanması noktasında çatı ve cephe kaplama açısından da çelik konstrüksiyon ile hizmetler veriyoruz.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Özen Gerektirir

Yaşam alanları veya çalışma alanlarında değişen yapıların inşa edilmesi için çelik konstrüksiyon kullanımında tıpkı betonarme yapılarda olduğu gibi özenli bir mimari çalışma ve uygulama çalışması gerekir. Bu bağlamda Kaygun Metal olarak çok geniş ve tecrübeli bir ekip ile çalışmamız sayesinde projelendirme aşamasında da yüksek özen gösteriyoruz. Bu sayede uyguladığımız yapılar, kullanım alanlarında büyük bir sağlamlık ve dayanıklılık ile yıllara meydan okuyan bir sonuç ortaya çıkarıyor.
geçici kenar koruma