Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon Nerelerde Kullanılır

Çelik Konstrüksiyon Nerelerde Kullanılır?

Bir alaşım türü olan çelik, üretim sırasında demirin içerisinde karbon verilmesi sayesinde çok daha sağlam bir metal olarak elde edilir. Kaygun Metal olarak fabrikalarımızda da gerçekleştirdiğimiz bu işlem sonucunda elde edilen çelik malzeme ile de çelik konstrüksiyon yapılar inşa edilir. Bu yapılar birçok farklı alanda pratik, hızlı ve sağlam uygulamalar için tercih edilir.

panel çit

Çelik Konstrüksiyon Kullanım Alanları Nelerdir?

Kaygun Metal firması olarak yapılaşma açısından geçici kenar koruma gibi standart ve güvenlik sağlayan yapılar sunduğumuz gibi birçok alanda da kapsamlı çelik konstrüksiyonyapı inşaatları sağlıyoruz. Bu yapılar kentlerde şehir merkezlerinde veya şehir dışındaki alanlarda farklı amaçlara hizmet ederek kullanılabiliyor.

Ketlerde şehir içi bölgelerde kullanılabilmesi açısından çelik konstrüksiyon yapılar, kimi zaman bir otel kimi zaman bir sosyal tesis için veya pazar yeri için tercih edilebiliyor. Bazen petrol istasyonları, gıda depolama alanları, silo tankları veya endüstriyel yapılar için çelik konstrüksiyon kullanılabiliyor. Fabrikalar, yemekhaneler, yatakhaneler, depolar, üretim tesisleri, atölyeler, alışveriş merkezleri veya mağazalar çelik konstrüksiyon ile inşa edilebiliyor.

Çelik Konstrüksiyon Uzun Yıllardır Kullanılıyor

Kaygun Metal firması sayesinde elde edilen çelik konstrüksiyon yapılar çok uzun yıllardır şehir merkezlerinde ve kırsal alanlarda kullanılmaktadır. Bu yapılar özellikle maliyet açısından düşük bir uygulama oluşturduğu, panel çit gibi sistemler ile çevre düzenlemesine uygun olduğu ve birçok farklı riski durumuna karşı sağlamlık oluşturduğu için yapılaşmada ön plana çıkmaya da devam ediyor.

geçici kenar koruma