Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon Uygulaması

Çelik Konstrüksiyon Uygulaması

Sağlam ve dayanıklı yapıların elde edilmesi için gerçekleştirilen çelik konstrüksiyon uygulaması sayesinde bugün şehirlerde birçok farklı yapı inşa edilmektedir. Kaygun Metal firması olarak güvenceli bir şekilde sunduğumuz bu hizmetlerde gerçekleştirilen uygulamalar özellikle kentsel yaşamda kamusal alanların ve üretim alanlarının elde edilmesi için avantaj sağlamaktadır.

panel çit

Çelik Konstrüksiyon Uygulaması Nerelerde Tercih Edilebilir?

Kaygun Metal tarafından sağlanan çelik konstrüksiyon uygulaması, bugün kentlerde hem şehir içi alanlarda hem de şehir dışı birçok farklı alanda tercih edilebilir. Örneğin, bir plaj işletmesinin inşa edilmesi veya bir konaklama işletmesinin kurulması için çelik konstrüksiyon uygulanabilir. Hatta sonraki dönemlerde bu yapılar etrafında panel çit sistemleri ile bahçe düzenlemesi ve nizamiye uygulamaları yapılabilir.

Kimi zaman şantiyelerdegeçici kenar koruma ürünleri ile birlikte sipariş edilen çelik konstrüksiyon uygulaması sayesinde yatakhane, yemekhane ve depo gibi alanlarda inşa edilmektedir. Endüstriyel alanlarda fabrikalar, atölyeler,üretimhaneler veya depolarda çelik konstrüksiyon ile uygulanabilir. Bazen daha büyük boyutlarda çiftlikler, alışveriş merkezleri veya kamu kurumları dahi çelik konstrüksiyon ile inşa edilmektedir.

güvenlik bariyeri

Çelik Konstrüksiyon Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Kaygun Metal üzerinden hizmet talep ettiğinizde, çelik konstrüksiyon uygulaması için öncelikle ideal boyutlara sahip olan alanda ölçüm ve sonrasında tasarım gerçekleştirilir. Çünkü uygulama için tasarıma bağlı olarak fabrika üzerinde çelik konstrüksiyon malzemeler üretilir ve ardından kaynak veya cıvatalar vasıtasıyla yerinde montaj gerçekleştirilir.