Güvenlik Bariyeri

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Yüz yılı aşkın bir zamandır sanayinin ana ham maddelerinden birini oluşturan çelik, bugün Kaygun Metal sayesinde yapı sistemleri içerisinde de kullanılan en sağlam tasarım malzemelerinden biri olarak görülmektedir. Hem kolay bir şekilde şekil verme imkanı sağlayan hem de yüksek bir dayanıklılık oluşturan çelik konstrüksiyon yapılar, bugün akla gelebilecek birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

panel çit

Çelik Konstrüksiyon Nerelerde Kullanılır?

Normal koşullarda Kaygun Metal olarak çelik konstrüksiyon yapıları endüstriyel tesislerin inşa edilmesi, petrol istasyonları ve cephe kaplama gibi birçok noktada sizler sunuyoruz. Çoğu zaman panel çit sistemlerinin kullanılması yerine dahi çelik konstrüksiyon ile elde edilmiş yapılar arasında benzer çit sistemleri de uygulanmaktadır. Çünkü bu sayede çok daha sağlam ve uzun yıllar dayanıklı sonuçlar elde edilmektedir.

Açık alanlarda çelik konstrüksiyon kullanımı ile birlikte çit sistemleri çok daha sağlam bir iskelet üzerinde kurulur hale gelmektedir. Ayrıca benzer bir yapı göz önüne alındığında inşaatlarda farklı noktalarda gerçekleştirilen geçici kenar koruma uygulamaları açısından da çelik konstrüksiyon büyük bir fayda sağlamaktadır. Malzemenin istenilen boyutlarda kolaylıkla işlenmesi sayesinde koruma işlemini oluşturacak sistemlerinde elde edilmesi mümkün olmaktadır.

geçici kenar koruma

Çelik Konstrüksiyon Güvenin Temelini Oluşturur

Günümüzde güvenilir ve uzun ömürlü yapıların elde edilmesi açısından çelik konstrüksiyonKaygun Metal kalitesi ile birçok noktada tercih edilmektedir. Kentlerde pazaryerleri, vinç sistemleri, bunker, silo ve istasyonlar gibi birçok noktada çelik yapılar ile karşılaşmak mümkündür. Yaşam alanları, çalışma alanları ve toplu kullanım alanlarında çelik malzemenin dayanıklılığı sayesinde güvenilir temeller elde edilebilmektedir.