Güvenlik Bariyeri

Çelik Yapı İmalatı

Çelik Yapı İmalatı

Çelik yapılar,temel uygulama mantığı gereği fabrikada üretimi gerçekleştirilen, sonrasında alanda uygulaması yapılan bir sisteme sahiptir. Örneğin,Kaygun Metal olarak çelik yapı imalatı gerçekleştirdiğimizde, istenilen yapıyı öncelikle bilgisayar üzerinde tasarlayarak, her parçasını imal ediyor ve sonrasında alanda montaj çalışması gerçekleştirerek, yapıyı kullanılır bir hale getiriyoruz.

Çelik Yapı İmalatı Nasıl Sağlanır?

Çelik konstrüksiyon yapılar farklı kullanım alanlarında pratik, hızlı ve düşük maliyetli bir inşaat sağlamaktadır. Bu nedenle bağımsız bir şekilde inşa edilecek atölyeler, endüstriyel tesisler, mağazalar, alışveriş merkezleri veya işletmeler gibi birçok noktada çelik konstrüksiyon tercih edilmektedir. Örnek olarak bağımsız bir mağaza inşaatı için çelik konstrüksiyon uygulama yapılabilir.

Çelik Yapı İmalatı

Bir mağazanın çelik konstrüksiyon ile inşa edilmesi için öncelikle kullanılacak arsa boyutlarının ve istenilen yapı boyutlarının belirlenmesi gerekir. Bu konuda profesyonel bir ekip gerektiği için Kaygun Metal olarak mimar, mühendis ve ekip çalışanları konusunda çok yüksek bir özen gösteriyoruz. Bu ekip, yerinde inceleme gerçekleştirdikten sonra istenilen Çelik yapının her özelliğini ortaya çıkararak bir proje hazırlıyor.

Çelik Yapı İmalatı Yerinde Tamamlanır

Her ne kadar çelik yapı için gereken her parça fabrika üzerinde üretimi yapıldıktan sonra hazır hale getirilse de imalatın tamamlanması için yerinde uygulama ile sonuca ulaşılması gerekir. Kaygun Metal olarak montaj ve kaynak konusunda da profesyonel bir ekibe sahip olduğumuz için İstanbul çelik yapı imalatı hizmetlerinde yerinde gerçekleştirdiğimiz uygulama ile son hizmetleri sağlıyoruz.

istanbul Çelik Yapı İmalatı

Her parça inşaat sırasında birbirine yüksek sağlamlık ile montaj edildikten sonra yapının gereken farklı alanlarında sağlanan çalışmalar ile yalıtım, tesisat, giriş-çıkış, bölümlendirme ve yapı ihtiyaçları tamamlanıyor. Bu sayede yapıda takılacak son vida ile birlikte artık kullanılabilir bir sistem elde edilirken, bu sistem uzun ömürlü özelliği ile her koşulda dayanıklılık sağlıyor.