Güvenlik Bariyeri

Çim Çit İmalatı

Çim Çit İmalatı

Çim çit, bahçe duvarları üzerinde veya yapıların dış duvarları üzerinde kullanılarak, bahçenin dışarıdan görünmeyecek şekilde izole edilmesini sağlar. Ancak panel çit gibi sistemlerine göre yeşil ve doğal bir görüntü elde edilmesi ile daha estetik bir görüntü sağlamak için Kaygun Metal tarafından sunulan ürünler arasında yer alır.

Çim Çit İmalatı Nasıl Sağlanır?

Çim çit ürünleri genellikle yapıların inşa edilmesi sırasında şantiye alanlarına ulaştırılan sistemler arasında yer almaktadır. Çoğu zaman inşaat firmaları geçici kenar koruma ürünleri ile birlikte Kaygun Metal firmamız üzerinden çim çit sistemlerini sipariş ederek hazır olarak temin ederler.

çim çit

Çim çit sistemlerinde imalat genellikle standart boyutlarda gerçekleştirilir. Rulo halinde ve belirli boyutlarda imalatı sağlanan bu çit ürünleri, metalik bir çit üzerinde kaplama sayesinde uygulanır ve istenilen sonuç elde edilir. İmalat sırasında kullanılan malzeme yapay çim olmakla birlikte dekorasyon açısından estetik bir yapı sergiler.

Çim Çit İmalatı Ayrıntıları Nelerdir?

Belirli ayrıntılar ile gerçekleştirilen çim çit imalatı sırasında kullanılan PVC malzemeye çok yüksek özen gösterilir. Kaygun Metal firması olarak özellikle paslanmaz tel üzerinde kullanılacak bu ürünlerde iç ve dış mekan için dekoratif görüntülere dikkat edilir. Kullanılan hammadde alev almaz, bozulmaz, dökülmez ve solmaz bir yapıya sahiptir. Boya gerektirmeyen çim çit, istenilen zaman yıkanabilir ve istenildiği şekilde farklı ölçüler ile çit zemin üzerinde montaj edilerek kolayca kullanılabilir.

panel çit