Güvenlik Bariyeri

Çim Çit Sistemleri

Çim Çit Sistemleri Çit Nedir Nerelerde Kullanılır?

Temel tanımı ile birlikte çit adı verilen ürün, açık havada bulunan bir bölgenin çevrelenmesi için metal, ahşap, tel veya ağ ile üretilmiş bir yapıdır. Bu ürün sistemi Kaygun Metal firması olarak birçok farklı modelleme gerçekleştirerek ürettiğimiz bir sistem oluştururken, aslında bir nevi güvenlik bariyeri mantığı da oluşturmaktadır. Bu konuda genellikle dekoratif ve delikli bir yapıya sahip olan çit sistemleri içerisinde tam kapalı bir yapı elde edilmesi açısından da çim çit sistemleri seçilebilir.  Artvin geçici kenar koruma sistemleri

Çim Çit Sistemleri Nedir?

Çim çit sistemleri, bazı alanlarda geçici kenar koruma amacı ile de kullanılabilecek doğal görünümlü sistemlerdir. Aynı zamanda estetik bir kaygıya sahip olarak üretilmiş oldukları için bazı alanlarda etraftan koruma yani mahremiyet için tercih edilebilir. Örneğin, şahıslara ait müstakil konutlar, bahçeler ve havuz gibi alanların etrafında çim çit sistemleri kullanılabilir.
Artvin güvenlik bariyeri

Çim çit sistemleri geçici kenar koruma vazifesi ile kullanıldıklarında, istenilirse sökülebilen istenilirse montaj ile yere sabitlenen bir yapı oluşturmaktadır. Kaygun Metal olarak ürettiğimiz genel kapsamlı standart çit sistemleri üzerinde suni çim kaplama gerçekleştirilerek imal edildiği için güneş ışınları ve rüzgara karşı koruma sağlayabilir. Uzun ömürlü ve estetik bir görünüm ile hava koşullarına karşı ideal kullanım sağlar.

Çim Çit Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Temel vazifelerinden biri güvenlik bariyeri oluşturmak olan çim çit sistemleri, doğal görünümü, estetik özellikleri ve koruma yapısıyla kuvvetlendirilmiş bir yapısal özellik de sunar. Çünkü Kaygun Metal olarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerde PVC seçim ile yanmaz ve %100 UV katkılı malzeme kullanıyoruz.

Sıcak veya soğuk sudan dahi etkilenmeyen, uzun ömürlü bu ürünler bu yapıları bağlamında;

  • Site çevrelerinde
  • Bahçe korkuluklarında
  • Bina dış cephelerinde
  • İç dekorasyonda
  • Kafeteryalarda
  • Havuz kenarlarında
  • Mimari projelerde
  • Belediyeler tarafından çöp konteynerlerinin etrafında ve sayılamayacak birçok farklı alanda kullanılmaktadır.