Güvenlik Bariyeri

Çim Çit Uygulaması

Çim Çit Uygulaması

Çit, bir alanın dışarıdan görünmeyecek şekilde veya korunacak şekilde çevrelenmesi için kullanılan bir yapı oluşturmaktadır. Genellikle metal teller veya korkulukların birleştirilmesiyle elde edilen çit üzerinde tamamen dışarıdan mahremiyet sağlanması için çim çit gibi bir uygulama tercih edilebilir. Bu uygulama Kaygun Metal olarak tamamen profesyonel ve pratik bir şekilde sunduğumuz estetikgörünümlü uygulamalar arasında yer almaktadır.

Tek başına bir çit sistemi olmamakla birlikte bu çit sistemi uygulanırken, direkt olarak bir zemin üzerinde veya çit panelleri üzerinde uygulama sağlanabilir. Önemli olan nokta, isteğe ve mekanın özelliklerine göre miktar ve ürün seçimlerinin yapılmasıdır.
çim çit uygulaması

Çim Çit Uygulaması Nasıl Yapılır?

Doğal bir görüntüye sahip olan ve estetik kaygılara karşı yüksek özen gösterilerek üretilen bu ürünlerimiz, PVC malzemeden imal edilmiştir. Yüksek sıcaklık,alev ve ultraviyole güneş ışınlarına karşı dayanıklı yapısı bulunan bu ürün, aynı zamanda nem ve soğuk havadan dahi etkilenmez.

Sahip olduğu nitelikli yapısı ile birlikte İstanbul çim çit istenilen tüm alanlarda kolaylıkla uygulanabilir. Belirli bir kaide üzerinde veya zeminden oluşturulan metal, ahşap veya betonarme çit yapısının üzerinde kaplama şeklinde bu uygulama yapılabilir. Uygulandığı her alanda dış noktadan estetik bir görüntüye sahip olan bu çit sistemi, boyut açısından da 50 santimetreden başlamak üzere 250 santimetre gibi bir yüksekliğe ulaşabilir. Kaygun Metal olarak ürünü 10 metre olacak şekilde uzunluk ile rulo yaparak kolaca kullanabileceğiniz şekilde teslim edebiliyoruz.

Çim Çit Uygulaması Nerelerde Yapılabilir?

Kaygun Metal kalitesi sağlayan bu estetikçit sistemlerinin kullanım alanları arasında birçok nokta bulunmaktadır. Genel olarak konut çevresi, otopark, cami bahçeleri, parklar, okul, hastane bahçeleri veya konteyner kaplama gibi noktalarda bu ürünün tercih edildiği görülmektedir.

istanbul çim çit uygulaması