Güvenlik Bariyeri

Dekoratif Panel Çit İmalatı

Dekoratif Panel Çit İmalatı

Kent içerisinde kamu alanları ve özel alanlar dahilinde kullanım noktalarının sınırlı bir hale getirilebilmesi için çit sistemleri kullanılır. Örneğin, bir park içerisinde gölet etrafında çit sistemleri kullanılması ile birlikte gölete girilmemesi gerektiği ifade edilebilir. Bu noktada Kaygun Metal olarak firmamız tarafından dekoratif panel çit üretimi yapılarak istenilen bu etkinin aynı zamanda estetik şeklinde elde edilmesi sağlanmaktadır.

Dekoratif Panel Çit İmalatı

Dekoratif Panel Çit İmalatı Nasıl Sağlanır?

Dekoratif çit sistemlerinin belirli bir estetik görüntüye sahip olması açısından öncelikle metalin iyi bir işçilikten geçirilmesi ve ardından görsel tasarım yapılması ile üretilir. Paneller standart boyutlara sahip olmakla birlikte sabit direkler yerine yerleştirildikten sonra bu direkler arasında sıralı bir şekilde kolayca montaj yapılır. Ürün için kullanılan renklendirme çalışması açısından da polyester kaplama sağlandığından dolayı uzun ömürlü bir renklilik elde edilmektedir.

Kaygun Metal firması olarak İstanbul dekoratif panel çitimalatı gerçekleştirirken, özellikle yükseklik konusunda isteğe bağlı değişimler sağlayabiliyoruz. Uygulama alanında tam bir sağlamlık ve güvenlik çözümü oluşturmak açısından uygulanan bu sistemlerde, estetik görüntünün sağlanması için de farklı geometrik desenler tercih ediliyor. Birçok farklı proje içerisinde uyumlu ve estetik bir kullanım için bu ürünler bakım gerektirmeyen ve profesyonel bir yapı ile üretiliyor.

istanbul Dekoratif Panel Çit

Dekoratif Panel Çit İmalatı Uygulama Alanları

İstanbul genelinde ve Türkiye genelinde birçok farklı noktada bu panel çit sistemlerinin kullanıldığı rahatlıkla görülebilir. Özellikle günümüzde birçok kullanım alanında Kaygun Metal güvencesi ile yüksek sağlamlık oluşturan nitelikli ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünler estetik ve güvenliğin bir araya getirilmesinin istendiği her noktada kullanılabilir. Örnek olarak konutlar, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, endüstriyel tesisler, siteler, villalar veya parklar gibi birçok noktada tercih edilebilir.