Güvenlik Bariyeri

Dekoratif Panel Çit Kullanım Alanı

Dekoratif Panel Çit Nedir Nerelerde Kullanılır?

Pratik bir şekilde birçok farklı noktada kullanım mantığı yer alan ve bir güvenlik bariyeri vazifesi gören panel çit sistemleri içerisinde özellikle belirli alanlarda dekoratif görsellikler talep edilmektedir. Bu nedenle Kaygun Metal firması olarak sunduğumuz ürünler arasında, dekoratif panel çit sistemleri de yer almaktadır. Bu ürünler, sağlamlık sunması dışında çevre güvenlik ihtiyaçları açısından da dekoratif bir görüntü sağlayarak çözüm oluşturmaktadır.
Bingöl geçici kenar koruma sistemleri

Dekoratif Panel Çit Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Klasik bir şekilde kullanılabilecek panel çit sistemleri aslında geçici kenar koruma açısından taşınabilir veya de-monte kapsamda endüstriyel tesisler, tarım arazileri, hayvan barınakları gibi birçok noktada kullanılabilir. Ancak dekoratif panel çit sistemleri ise özel bir tasarıma sahip olarak üretildikleri için genellikle konut, site, işletme veya bahçe gibi alanlarda kullanılan ürünlerdir.

İstenilen her proje içerisinde çevre sınırlarının belirlenmesi için kullanılabilecek Kaygun Metal üretimi dekoratif panel, özel bir tasarıma sahip olduğu için estetik bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle günümüzde kentsel yönetimler ve özel işletmeler tarafından park, bahçe ve mesire alanlarının etrafında da kullanıldığı görülmektedir.

Bingöl güvenlik bariyeri

Dekoratif Panel Çit Kullanım Avantajları Nelerdir?

Temel olarak dekoratif panel çit, tıpkı bir güvenlik bariyeri gibi giriş-çıkış noktalarının belirlenmesi açısından siteler, konutlar ve bahçeler etrafında bir koruma çerçevesi sağlar. Bu nedenle uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilecek bu ürünlerde Kaygun Metal firması olarak galvaniz üzeri polyester kaplama gerçekleştiriyoruz.

Sahip olduğu yapı ile birlikte hem uzun ömürlü hem de çok uzun yıllar bakım gerektirmeyen dekoratif panel çit, tamamengeçici kenar koruma tarzında profesyonel bir kullanım sağlamaktadır. Çünkü firmamız üretimlerinde montaj işlemi sırasında da kolaylık oluşturacak parçalar ve sistemler ile işlem gerçekleştirmektedir. Bu alanda kullanım alanının boyutları ve istenilen dekoratif renk özellikleri gibi noktalar tespit edilerek, çok uygun fiyatlar ile ürün temin edilebilir.