Güvenlik Bariyeri

Dikenli Tel Çit

Dikenli Tel Sistemleri Çit Nedir Nerelerde Kullanılır?

Çok uzun yıllardır kentlerde veya kırsal alanlarda çevre kapatma işlemleri gerçekleştirirken, genellikle tel çit sistemlerinin kullanıldığı görülür. Bu bağlamda temel olarak panel çit sistemleri kategorisi içerisinde dikenli tel sistemleri de tıpkı güvenlik bariyeri gibi bir yapı ile kullanılır. Bu ürünler Kaygun Metal kalitesi ve standartları ile temin edilerek, istenilen her alanda yine güvenlik çalışmaları yapılabilir.
Bitlis geçici kenar koruma sistemleri

Dikenli Tel Sistemleri Nedir?

Dikenli tel, temel yapısı ile birlikte standart aralıklar ile üzerinde keskin ve diken tarzı tel parçaları bulunduran bir yapı gösterir. Aslında genel yapısı ile birlikte askeri bölgeler veya polis güvenlik bölgeleri etrafında sıklıkla kullanıldığı görülebilir. Yani geçici kenar koruma benzeri özellikleri ile yaygın şekilde kullanılan bir güvenlik önlemi oluşturmaktadır.

Kaygun Metal tarafından yüksek kaliteli malzeme tercihi yapılması ile paslanmaz ve dayanıklı şekilde üretilen dikenli tel sistemleri, temel olarak net bir amaca sahiptir. Bu bağlamda ürünler tıpkı bir güvenlik bariyeri gibi hiçbir şekilde bölgeye girilmesi için teşebbüs edilmemesini sağlamak vazifesi görür. Ürünlerde fiziksel olarak çoğu zaman yeşil veya gri gibi renk özellikleri yer alır.
Bitlis güvenlik bariyeri

Dikenli Tel Sistemleri Nasıl Seçilmelidir?

Temel kullanım alanları ile birlikte geçici kenar koruma vazifesisağlayan dikenli tel sistemleri,Kaygun Metal firması olarak tarafımızdan en yüksek standartlar ile üretilir. İsterseniz normal panel çit sistemleri üzerinde sadece güvenlik açısından isterseniz tamamen çit sistemi oluşturmak için bu teller kullanılabilir. Bakır ve demir alaşımı ile oluşturulan bu tellerde diken aralıklarını ve ürün boyutlarını isteğinize bağlı olarak seçebilirsiniz.

Ürün seçimlerini gerçekleştirdikten sonra

  • Park ve özel bölgelerde sınırlandırma
  • Bahçe koruması
  • Yol kenarı geçiş engelleme
  • Sanayi bölgelerinde güvenlik
  • Askeri bölgeler, jandarma ve polis noktaları gibi her noktada ürün kullanımı gerçekleştirilebilir.

Bu bağlamda dikenli tel ürünleri istenilen farklı boyutlar ile temel olarak makara üzerinde sarılı şekilde montaj ekipmanları ile size ulaştırılır.