Güvenlik Bariyeri

Doğru Güvenlik Bariyerlerini Seçmek Neden Önemlidir

Doğru Güvenlik Bariyerlerini Seçmek Neden Önemlidir?

Pek çok işletme, tesislerinde daha fazla güvenlik bariyeri kullanmalıdır. İnsanların veya ekipmanların iş yerinizin belirli alanlarına erişimini kontrol etmenin veya engellemenin en iyi yoludur.

İnşaat Alanları

İnşaat sektöründeyseniz işçi sağlığının ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak sadece bilmek yetmez aynı zamanda uygulamak da önem taşır. Bu yüzden güvenlik bariyeri, asansör boşluk bariyeri gibi birçok önlemi almanız gerekir.

güvenlik bariyeri seçimi

Depolar ve Dağıtım Tesisleri

Bu tür bir işletmeye sahipseniz, üretim katını tüm çalışanlarınız ve ziyaretçileriniz için güvenli tutmanız gerekir. Toplama alanlarının etrafına bariyerler yerleştirmek, araç kazalarının neden olduğu yapısal hasara karşı ekstra bir koruma katmanı sağlar. Bu, olası yaralanmalar ve arıza süreleri nedeniyle iş kaybetmenizi önler.

Havaalanları

Havaalanı asfaltında pek çok endüstriyel güvenlik bariyerleri vardır. Uçağı yüklerken veya boşaltırken hem yayaların hem de araçların akışını kontrol etmek için kullanırlar.

Otoparklar

Çok katlı otoparklar ya da açık otoparklarda araç çarpışmalarından kaynaklanan darbeleri emen üst düzey bariyerlere ihtiyaç duyar.  Araç bariyerlerinin yanı sıra, otoparklarda insanlara araçlarından inerken güvenli bir yürüme alanı sağlayan yaya bariyerleri bulunmalıdır.

Üretim Tesisleri

Bu tesisler, çalışanlar ve ziyaretçiler için birçok potansiyel tehlike oluşturan çok sayıda makineye sahiptir. Güvenlik bariyerleri, personelin ve ziyaretçilerin ağır operasyonel makinelerin bulunduğu alanlara girmesini önlemeye yardımcı olmalıdır.

Güvenilir Güvenlik Bariyerlerini Kaygun Metal Güvencesiyle Alın

Doğru türden güvenlik bariyerini seçmek doğru firmayı bulmaktan geçer. Güvenlik bariyeri seçiminiz, işyerinizde bir ölüm kalım meselesi olabilir. Çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin tesisinizde güvenli bir deneyim yaşayıp yaşamayacağını belirler.

İyi bir güvenlik bariyeri arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Kaygun Metal, İş ve İşçi Sağlığı, Güvenliği çerçevesinde üretim yapar. İş ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve iş yerinizi daha güvenli hale getirebilecek yeterli seçeneğe sahiptir. Güvenlik bariyerleri ve geçici kenar koruma sistemleri hakkında sormak istedikleriniz için uzman ekibimizle iletişime geçin. Güvenliğiniz en az sizin kadar bizim içinde önemlidir.