Güvenlik Bariyeri

Ferforje Kapı İmalatı

Ferforje Kapı İmalatı

Ferforje, demirin el emeği sayesinde güçlü bir şekilde işlenmesi sonucu sanatsal bir yapı elde edilmesinden dolayı birçok yapıda sıklıkla tercih edilmektedir. Kaygun Metal olarak da ferforje çalışmalarında birçok üründe olduğu gibi kapı imalatı konusunda da çok hassas bir üretim gerçekleştiriyor ve yapılara can katan bir estetik sağlıyoruz.

panel çit imalatı

Ferforje Kapı İmalatı Yapıya Özel Gerçekleştirilir

Ferforje kapı akla gelebilecek birçok farklı binanın girişinde kullanılabilecek estetik, sağlam ve uzun ömürlü kapı sistemlerinden birisidir. Örneğin, bir okulun dış duvarlarında panel çit kullanımı gerçekleştirilmesi gibi giriş kapısında da ferforje kapı uygulaması yer alabilir. Bu kapı sistemi, okul yapısına bir estetik katarken, daha sağlam bir görüntü sağlar.

Okul, hastane, bina, bahçe veya kurumlarda ferforje kapı imalatı gerçekleştirilmesi için de özel bir şekilde ölçüm çalışmaları yapılarak, sonrasında tasarım gerçekleştirilir. Tasarım sayesinde kapıdaki her ayrıntı ince bir şekilde işlenerek, isteğe bağlı görsellikler, renkler ve uygulamalar elde edilir. Ardından Kaygun Metal fabrika ortamında profesyonel bir ferforje kapı imalatı gerçekleştirilerek sonrasında yerinde montaj yapılır.

panel çit

Ferforje Kapı İmalatı Sabır İle Yapılır

Ferforje kapı klasik düz demir veya metal kapılar yerine estetik içerdiği için sabır ile işleme gerçekleştirilir. Bu nedenle yapılarda kapıların montaj edilmesi için beklenen süre bağlamında da Kaygun Metal olarak birçok yapıda geçici kenar koruma gibi ürünlerimiz sayesinde şantiye alanında koruma ve güvenlik sağlamaya özen gösteriyoruz.