Güvenlik Bariyeri

Ferforje Kapı İmalatı

Ferforje Kapı İmalatı

Demirin en nitelikli şekilde kullanım örneklerinden birisi ferforje olarak görülmektedir. Ferforje, özellikle korkuluk ve dekorasyon gibi amaçlar ile kullanılsa da kapı uygulamalarında da sıklıkla tercih edilebilir. Kaygun Metal firması olarak tarafımızdan da ferforje kapı imalatıson yıllarda özel ve estetik bir tercih olarak uygulanmaktadır.

Ferforje Kapı İmalatı Nerelerde Görülür?

Apartmanlar,siteler,iş merkezleri veya sanat yapılarıgibi birçok yapının girişinde kapı uygulamasının estetik bir şekilde sağlanması için ferforje tercih edilebilir. Bu noktalarda yaşam ve çalışma koşulları oluşturan kişiler, yapının özellikle estetik bir görüntüye sahip olmasını ve korunaklı bir kullanım elde edilmesini istediğinde ferforje kapı seçmektedir. Ferforje demirin özel bir şekilde işlenmesi ile elde edildiği için bu malzeme hem yüksek sağlamlık hem de sanatsal bir görüntü ortaya çıkarır.

istanbul Ferforje Kapı İmalatı

Ferforje kapı,Kaygun Metal firması olarak çok yüksek özen gösterdiğimiz bir imalat türü oluşturmaktadır. Çünkü İstanbul ferforje kapı imalatı yapılırken şehrin uzun yıllardır korunmuş mimari yapısına ve estetik görüntüsüne uyum sağlamak gerekir. Bu nedenle istenilen her yapıda birebir uygun ölçülerde ve yapı ile uyum sağlayacak bir görüntüde kapı tasarımı sağlanmalıdır.

Ferforje Kapı İmalatı Nasıl Sağlanır?

Ferforje kapılarda üretim çalışmalarının gerçekleştirilmesi için öncelikle yerinde inceleme sağlanır ve kapının boyutları belirlenir. Kapı yuvarlak, dört köşe veya altıgen çerçeveye sahip olabilir.Tekkanat veya çift kanat gibi bir uygulama yapılabilir. Kaygun Metal olarak gerçekleştirdiğimiz inceleme sonrasında en nitelikli malzemenin kullanımı sayesinde çok daha yüksek güvenlik oluşturan ve dış görüntüsü çok daha keyifli bir ferforje kapı uygulaması sağlıyoruz. Uygulanan kapılarda istenilen dönemlerde kolaylıkla bakım sağlanabilir, temizlik ve boya gerçekleştirilerek her zaman yepyeni bir görüntü elde edilebilir.

Ferforje Kapı İmalatı