Güvenlik Bariyeri

Geçici Kenar Koruma Fiyatları

Geçici Kenar Koruma Fiyatları

Yeniliğe ve gelişime açık bir yapıya sahip olan Kaygun Metal,İstanbul geçici kenar koruma üretimlerini gerçekleştirirken, çalışma ortamının güvenliğini arttıracak şekilde saha gereklilikleri ve yönetmelikler bağlamında üretim sağlamaktadır. Bu sayede firmamız tarafından sunulan ürünlerde yüksek bir kalite standardı elde edildiği için fiyat belirlemeleri de bu bağlamda gerçekleştirilmektedir. Ancak mutlak noktalardan birisini, her zaman uygun fiyat elde etmeniz oluşturmaktadır.

güvenlik bariyeri

Geçici Kenar Koruma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir inşaat alanında iş güvenliği ve can güvenliğinin sağlanması için kullanılması gereken İstanbul güvenlik bariyeri tarzındaki ürünlerde fiyat belirlemeleri bazı koşullara göre sağlanır. Örneğin,bu koşullar arasındaki en önemli noktalardan birisi, ürünlerin sahip olduğu boyutlardır. Çünkü örnek olarak asansör güvenlik boşluk bariyeri ürünlerinde 2,20 metre ya da 2,40 metre gibi boyut seçimleri yapılabilir.

Elektrostatik fırınlanmış toz boya sayesinde paslanma ve solma yapmayacak şekilde üretilmiş bu bariyerler,stabil bir çerçeve yapısına sahiptir. Çok kolay bir şekilde de-monte yapısı ile sökülerek başka alanlarda da kullanılabilen ve birbirlerine kolayca monte edilen bu ürünler, adet üzerinden de fiyatları belirlenen ürünlerdir. Yani Kaygun Metal olarak müşterilerimizin taleplerine göre öncelikle renk, sonrasında boyut ve son olarak adet ayrıntılarını öğrenerek fiyat belirlemeleri gerçekleştiriyoruz.

geçici kenar koruma sistemleri

Geçici Kenar Koruma Fiyatları İle Avantaj Sağlayın

Özellikle İstanbul’un dört bir köşesinde artan inşaat çalışmaları ile birlikte sürekli bir ihtiyaç oluşturan bu ürünlerde güncel bir şekilde en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Kaygun Metal sayesinde şantiye alanlarında iş sağlığı ve iş güvenliği koşullarını oluşturmak için kullanacağınız bu bariyerleri, çok uygun fiyatlarla temin ettikten sonra yıllarca farklı şantiyelerde de kullanabilirsiniz. Çünkü ürünlerimiz yıllar boyunca farklı koşullara dayanıklı yüksek taşıma kapasitesi sağlayan ve istenilen her noktaya kolayca tekrar kurulabilen bir yapıya sahiptir.