Güvenlik Bariyeri

Geçici Kenar Koruma İle Riskleri Azaltın

Geçici Kenar Koruma İle Riskleri Azaltın

İnşaat alanlarında özellikle çok yüksek katlı çalışmalar gerçekleştirileceği zaman belirli bir süre sonrasında yükselen her kat hem işçiler hem de ziyaretçiler açısından tehlike oluşturabilir. Bilhassa çalışanlar açısından büyük bir tehlike ile karşılaşma olasılığına karşı İstanbul geçici kenar koruma ürünleri riskleri azaltmak açısından kullanılmalıdır. Bu ürünler Kaygun Metal güvencesi ile yüksek sağlamlık ve pratik bir kullanım sayesinde tercih edilebilir.

güvenlik bariyeri

Geçici Kenar Koruma Nasıl Kullanılmaktadır?

Şantiye alanlarında yükselen katlar ile birlikte her katta balkon kenarları, pencere kenarları, asansör boşlukları ve merdiven kenarları gibi düşme, yaralanma ve ölüm tehlikesi oluşturacak noktalar bulunmaktadır. Örneğin,İstanbul güvenlik bariyeri konumunda da kullanılan bu kenar koruma ürünleri asansör boşluklarının kenar kısmında yer alarak,can güvenliği sağlayabilir. Yüksek mukavemete sahip olan bu ürünler, işçilerin düşmesini engelleyebilecek şekilde güvenli bir kullanım oluşturur.

Farklı boyut özelliklerine sahip olan bu güvenlik bariyerleri, de-monte bir yapıya sahip olmakla birlikte çok kolay şekilde asansör boşluklarında, merdiven boşlukları veya balkon boşlukları gibi noktalarda kullanılabilir. Ürünler çok yüksek bir malzeme sağlamlığına vekaynak açısından da çok güçlü bir yapıya sahip olduğu için endişeleri ortadan kaldıracak şekilde can güvenliği oluşturabilir. Bu nedenle Kaygun Metal üzerinden iletişime geçerek, şantiye oluşturmadan ve inşaat çalışmalarına başlamadan önce bu ürünleri temin edebilirsiniz.

geçici kenar koruma sistemleri

Geçici Kenar Koruma Nasıl Temin Edilebilir?

Bir inşaat alanında kullanılması neredeyse bir mecburiyet oluşturacak geçici kenar koruma,Kaygun Metal üzerinden istenilen sayı ve özellikler ile temin edilebilir. Öncelikli olarak yapılacak çalışmanın kaç kat olacağı, hangi noktalarda bu güvenlik önlemlerinin alınması gerektiği ve boyutlar gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Bu sayede ihtiyaç duyacağınız ürünleri çok daha net ve hızlı bir şekilde firmamız üzerinden temin ederek, şantiye çalışmalarında her aşamada güvenle kullanabilirsiniz.