Güvenlik Bariyeri

Geçici Kenar Koruma Sistemleri

Geçici Kenar Koruma Sistemleri

Kaygun Metal, Geçici Kenar ve Erişim Koruma Sistemleri tedarik eder ve kurar. Tüm geçici kenar koruma sistemleri, ilgili endüstriye ve geçerli standartlara göre test edilir ve yüksek düzeyde çalışan personeli korumak için güvenilebilir. İnşaat alanlarında, binalarda tamir bakım onarım yapılması sırasında hem çevreyi hem de çalışanları korumak açısından kullanımı çok önemlidir.

Kaygun Metal Geçici Kenar Koruması, aşağıdakiler dahil çok sayıda avantaja sahiptir:

  • Uygun maliyetli koruma araçlarıdır.
  • Hızlı ve kolay kurulum sahiptir.
  • Hafif ve dayanıklıdır.
  • Ayarlanabilir ve çok yönlüdür. Bu da çoğu projenin gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanabileceği anlamına gelir.
  • Çoğu inşaat projesine ve binaya uyacak geniş sistem, bileşen ve aksesuar yelpazesine sahiptir.

Geçici Kenar Koruma Sistemleri Neden Tercih Edilmeli?

Her projenin bir zorluğu, alınması gereken önlemleri vardır. İş ve İşçi Sağlığı ve Güvenliği açısından geçici kenar koruma inşaat alanlarında, bakım onarım yapılan yüksek yapılarda, asansör boşlukları ve diğer önlem alınması gereken yerlerde geçici kenar koruma sistemleri Kaygun Metal tarafından standartlara göre üretilmektedir.  Herhangi bir projeniz varsa ve iş ve işçi sağlığına öncelik veriyorsanız geçic kenar koruma sistemleri konusunda teklif almak istediğinizde Kaygun Metal’in profesyonel ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Kaygun Metal, projenizi en iyi  fiyat garantisi ile size sunmaktan mutluluk duyar.