Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri İmalatçı Firmalar

Güvenlik Bariyeri İmalatçı Firmalar

Güvenlik Bariyeri imalatçı firmalar Türkiye’de son dönemlerde gelişen inşaat sektörü ile birlikte, özellikle yol yapım ve onarımı ve tamir hizmetleri veren birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Kaygun Metal de güvenlik bariyeri imalatçı firmalarının arasında yer almaktadır. Kaygun Metal, uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve tecrübesiyle aranan firmalar arasında gelmektedir. İster yeni bir projeye başlıyor olun, ister yeni bir iş almış olun güvenlik bariyeri konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için Kaygun Metal profesyonel ekibi ile iletişie geçebilirsiniz.

Güvenlik bariyeri ile ilgili olarak, iş sağlığı ve güvenliği, yol sistemlerinin yönetiminde önemli bir unsurdur. Kişisel yaralanma ve üzüntünün yanı sıra, artan dava ve sigorta maliyetleri açısından ciddi sonuçları vardır. Bu arka plana karşı, İşyeri Sağlığı ve Güvenliği gerekliliklerine ve örneğin yol işçilerinin görevlerini yerine getirmeleri gereken potansiyel olarak tehlikeli çevreye ilişkin artan bir farkındalık vardır.

Bu tehlikelere katkıda bulunan, artan trafik hacimleri, daha büyük araçlar ve bazı durumlarda çalışma sahalarında ve yakınında daha yüksek hızlardır. Uygun olmayan hız sınırları veya çalışma hızları, şantiye çalışma saatleri sırasında ve sonrasında yol kullanıcıları için riski artırabilir. Uzun vadeli şantiyelerin oluşturulduğu yerlerde, polisin aktif katılımı ile bile hızın uygulanması bir sorun olabilir. Tanıtım kampanyaları ve yaptırımı (genellikle radar cihazları ve hız kameraları kullanılarak) yardımcı olabilirken, genellikle bu önlemler bir inşaat sahasındaki personelin kontrolü dışındadır.