Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri İmalatçıları

Güvenlik Bariyeri İmalatçıları

Kaygun Metal uzun yıllardır sektörde sağladığı kalite ve binilen özgünlüğü sayesinde güvenlik bariyeri imalatçıları arasında görülmektedir. Firmamız bu yapısı ile birlikte hemkamu kurumları hem de özel kurumların taleplerine uygun bir şekilde İstanbul güvenlik bariyeri üretimi sağlamaktadır. Ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir noktasında güvenlik,can güvenliği sağlama ve alan düzenleme gibi birçok amaç ile kullanılmaktadır.

güvenlik bariyeri

Güvenlik Bariyeri İmalatçıları Nasıl Çalışır?

Firmamız da dahil olmak üzere güvenlik bariyeri imalatçıları aslında standart olarak her noktada kullanılabilecek ürünler üretmeye odaklanır. Ancak kullanıcı taleplerine göre bazen güvenlik bariyeri ürünlerinde boy değişimleri ve renk değişimleri gibi istekler olabilir. Bu değişimlere rağmen malzeme kalitesinde ise hiçbir zaman değişim gerçekleştirilmez.

Kaygun Metal tarafından gerçekleştirilen üretimlerde standart şekilde sarı renk güvenlik bariyeri üretimi yapılırken,bu ürünler sabit direklidir ve istenilen her alanda kolaylıkla montaj edilip tekrar sökülebilir. Bu yapısı ile birlikte bir konser alanında kullanım gerçekleştirildikten sadece birkaç gün sonrasında bir miting alanında da kullanım sağlanabilir.

geçici kenar koruma sistemleri

Firmamız tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda taleplere bağlı olarak özellikle renk değişimi imkanı sunulmaktadır. Bu bağlamda standart sarı renk dışında RAL kodları arasından yapılabilecek seçim sayesinde siyah, mavi, metalik, gri veya beyaz gibi bariyerler üretilebilir. Ürün boyutları konusunda da 1,25 metreden başlamak üzere 2,50 metreye kadar ulaşan tercihler yapılabilmesi mümkündür.

Güvenlik Bariyeri İmalatçıları Hangi Ürünleri Sunar?

Güvenlik bariyeri denildiğinde tekdüze ve standart bir üründen ziyade asansör boşluk bariyeri ve merdiven güvenlik bariyeri gibi koruma ürünleri de yer almaktadır. Kaygun Metal olarak bu ürünleri İstanbul geçici kenar koruma kategorisinde sunarken, çoğu zaman şantiye alanlarında kullanılması tercih edilmektedir. Yüksek katlı bir inşaatın yapımı sırasında asansör boşlukları oluşturulduktan sonra asansör boşluk bariyeri kullanılarak, çalışma alanında sınırlama belirlenebilir ve can güvenliği sağlanabilir.