Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Kullanım Süresi Nedir

Güvenlik Bariyeri

Temel özelliği açık bir alanda kapalı bir bölgenin elde edilmesi için seyyar kullanım sağlamak olan güvenlik bariyeri, çoğu zaman uzun süreli olarak belirli noktalarda da kullanılabilir. Örneğin,Kaygun Metal tarafından üretilen güvenlik bariyeri ürünlerimiz,geçici kenar koruma vazifesi üstlenerek, şantiye alanlarında ve otopark gibi noktalarda kullanılmaktadır.

panel çit nedir

Güvenlik Bariyeri Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Üretim yapısı ve sunduğu avantajlar sayesinde farklı boyutlara sahip olarak üretilen güvenlik bariyerleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Aslında bu ürünlerde panel çit ürünlerinde görülen standartlar benzeri

  • 1,25 metre
  • 1,52 metre
  • 2,00 metre
  • 2,30 metre
  • 2,50 metre gibi standart boyutlar yer almaktadır.

Bu boyutlar sayesinde ihtiyaç duyulan alanlara göre kolaylık ile tercih yapılarak kullanımı oluşturulabilir.

Genel olarak Kaygun Metal tarafından sunulan bu ürünlerin kullanım alanlarına bakıldığında miting alanları, konser alanları, otoparklar, pazar yerleri,inşaat çevreleri, hastaneler ve trafiğe kapalı bölgeler gibi noktalar yer almaktadır. Bu gibi noktalar ihtiyaca bağlı olarak çok daha geniş bir çerçeveye yayılmak üzere isteğe bağlı her bölgede kullanım sağlanabilir.

dekoratif panel çit

Güvenlik Bariyeri Kullanım Süresi Nedir?

Kaygun Metal olarak sunduğumuz güvenlik bariyeri ürünleri, özellikle metal kaynağı ve kullanılan metal malzeme açısından yüksek bir dayanıklılık sağlamaktadır. Ayrıca de-monte özelliğe sahip olan bu ürünler çok uzun yıllar darbe ve hava koşullarına dayanıklı olarak istenilen her noktaya taşınarak kullanılabilir.