Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Malzeme Kalitesi

Güvenlik Bariyeri İmalatı

Metal işletmeciliğinde bazı ürünler kullanım alanlarındaki ihtiyaçları karşılayacak şekilde çoğu zaman standart bir yapı ile üretilir. Örnek olarak İstanbul güvenlik bariyeri üretimi firmamız tarafından belirli standartlarda ve boyutlar arasında yapılmaktadır. Kaygun Metal üretimi sayesinde elde edeceğiniz bu ürünlerde sabit direkli, sarı renkli ve de-monte şekilde kullanılabilecek 1,25-2,50 metre aralığında ürün türleri bulabilirsiniz.

geçici kenar koruma sistemleri

Güvenlik Bariyeri Farklı Üretilebilir Mi?

Firmamız tarafından sunulan güvenlik bariyeri ürünlerini incelediğinizde, çoğu zaman standart bir ürün yapısı bulunmaktadır. Standart sabit direkli güvenlik bariyeri dışında asansör boşluk bariyeri ve merdiven güvenlik bariyeri gibi ürün türlerini de temin edebilirsiniz. Ayrıca sayılan tüm bu ürünler için yedek parça temini de yapılabilir.

Fakat bazı noktalarda kullanım özellikleri ve ihtiyaçları değişiklik gösterdiği için güvenlik bariyeri üretiminde değişim talep edilebilir. Bu noktada Kaygun Metal olarak stabil ve standart üretimin dışında değişimler ile üretim yapabiliyoruz. İsteğe bağlı boyut özellikleri değişebilen veya renk değişimi sağlanabilen ürünlerimiz bulunmaktadır. Örneğin renk değişimi açısından RAL kodları sayesinde istediğiniz farklı rengi seçerek, elektrostatik toz boyalı mavi veya siyah gibi güvenlik bariyerleri temin edilebilir.

güvenlik bariyeri

Güvenlik Bariyeri Malzeme Kalitesi

Kaygun Metal olarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerde ki en önemli noktalardan birisi de güvenlik bariyeri için seçtiğimiz kaliteli malzemelerdir. Bu malzeme sayesinde çok uzun yıllar boyunca nitelikli bir kullanım elde etme imkanınız yer alırken, de-monte yapılı ürünleri istediğiniz her noktaya kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Güvenlik bariyeri ile birlikte benzer bir yapıya sahip olan İstanbul geçici kenar koruma ürünlerinde de aynı nitelikte üretim farklılıkları talep edilebilir. Boyut değişimleri ve renk değişimleri gerçekleştirildikten sonra 75 adet tek bir palet üzerinde ürün temin edilmesi gibi bir fırsat yer almaktadır. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak, kullanım alanında ihtiyaç duyduğunuz ayrıntıları da hesaba katarak firmamız üzerinden sipariş gerçekleştirebilirsiniz.