Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Nasıl Montaj Edilir

Güvenlik Bariyeri

Metal malzeme ile güvenilir bir şekilde üretilen güvenlik bariyeri, genellikle kalabalık alanlarda yönlendirme, güvenlik sağlama ve düzen oluşturma amacıyla kullanılır. Ayrıca inşaatlarda geçici kenar koruma vazifesi gerçekleştirmek açısından da kullanılan güvenlik bariyerleri, sağlam ve de-monte özelliği ile Kaygun Metal tarafından üretilen güvenceli bir yapıya sahiptir.

panel çit nedir

Güvenlik Bariyeri Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde güvenlik bariyeri kullanım alanlarına bakıldığında, birçok farklı nokta örnek gösterilebilir. Miting alanları, konser alanları, parklar, siteler, inşaat alanları, otoparklar, kamu binalarının çevreleri ve otopark alanları, güvenlik sağlamak için kaldırım kenarları gibi örnek gösterilebilecek birçok alanda güvenlik bariyeri kullanılabilir.

Kaygun Metal olarak özel bir şekilde yüksek dayanıklı kaynak ve elektrostatik toz boya ile üretim gerçekleştirdiğimiz için ürünler seyyar olarak birçok farklı noktada kullanılan bir yapıya sahiptir. Üretim boyutları ve şekilleri açısından panel çit ürünlerinde olduğu gibi standart özelliklere sahip olmasına rağmen istenilen her alanda kuruluma hazır hale gelir ve portatif olarak montaj işlemi sağlanabilir.

panel çit kullanımı

Güvenlik Bariyeri Nasıl Montaj Edilir?

Kaygun Metal güvencesinde temin ettiğiniz güvenlik bariyeri ürünlerini montaj etmeniz için çok pratik bir şekilde bariyerleri montaj noktalarından birbirine eklemeniz dahi yeterli olmaktadır. Bu portatif kullanım sayesinde kolayca çıkarıp takma imkanı sunan ürünler, istenilen opsiyonel bağlantı mekanizmaları sayesinde çok uzun süreli sabit bir şekilde de kullanılabilir. Örneğin, istenilen noktada ek olarak kiriş, tekmelik veya zemin desteği gibi parçalar temin edilebilir.