Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Nasıl Seçilmelidir

Güvenlik Bariyeri

Etrafı tamamen açık veya belirli bölgelerinde açıklık bulunan bir alanda tamamen güvenilir ve kontrollü bir bölge oluşturmak için güvenlik bariyeri adı verilen metal ürünlerden yararlanılır. Kaygun Metal güvencesi ile ürettiğimiz bu metal sistemler,başka bir isim ile geçici kenar koruma olarak da adlandırılırken, genellikle inşaat alanları, etkinlik alanları ve meydanlar gibi birçok noktada kullanılmaktadır.

kayseri panel çit

Güvenlik Bariyerinin Avantajları Nelerdir?

Bahsedildiği şekilde bir alan üzerinde duvar örülmesi,panel çit gibi sistemlerinin kullanılması ve sabit bir çerçeve oluşturulması süreklilik arz edecektir. Fakat örnek olarak bir meydanda konser alanı oluşturmak için bu tip bir sistem tercih edilmez. Bu noktada Kaygun Metal güvencesi ile üretilmiş güvenlik bariyerleri, istenilen bu alanda geçici olarak belirli bir çerçeve ve güvenli bir alan oluşturma açısından avantaj sağlayacaktır.

Güvenlik bariyeri kullanım alanlarına bağlı olarak RAL kodları arasından seçilmiş renkler ile elektrostatik toz boya uygulanarak üretilir. Birçok farklı koşula karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu sistem, istenilen her noktaya taşınarak, de-monte özelliği ile istenilen süre boyunca kullanılabilir.

istanbul güvenlik bariyeri

Güvenlik Bariyeri Nasıl Seçilmelidir?

Güvenlik bariyeri seçimlerinde Kaygun Metal tarafından sunduğumuz ilk koşullardan birisi öncelikle renk seçiminin yapılmasıdır. Renk seçimleri sonrasında ihtiyaca bağlı olarak güvenlik bariyeri, asansör boşluk bariyeri ve merdiven güvenlik bariyeri gibi seçimler farklı boyutlar arasından tercih edilebilir. Güvenlik bariyeri ürünlerinde 2,50 metre boyutlara kadar ulaşan tercihler sağlaması mümkündür.