Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Nasıl Taşınabilir

Güvenlik Bariyeri

Geçici ve seyyar bir kullanım özelliğine sahip olması ile birlikte güvenlik bariyeri genellikle inşaatlarda, miting alanlarında, konser ve etkinlik alanlarında kullanılmaktadır. Çoğu zaman güvenlik görevlileri tarafından ve güvenlik güçleri tarafından kullanımı tercih edilen bariyerler Kaygun Metal sayesinde yüksek güvenli kaynak ve metal işçiliği ile üretilir.

izmir panel çit

Güvenlik Bariyeri Avantajları Nedir?

Kaygun Metal tarafından üretilen güvenlik bariyeri aslında bir nevi geçici kenar koruma özelliğine sahip olarak açık alanlarda kullanım avantajı da oluşturmaktadır. Genellikle kentlerde parklar, meydanlar ve sahillerde etkinlik alanları oluştururken güvenlik bariyerleri sayesinde düzenli ve kapalı bir bölüm sağlanabilir. Bu sayede de geçiş güvenliği oluşturacak şekilde giriş-çıkış noktaları ve kontrol noktaları etkin hale getirilebilir.

Güvenlik bariyeri bu tip alanlarda kullanıldığında sağladığı temel avantaj güvenlik kontrolünün sağlanabilmesidir. Örneğin otopark için ayrılmış alanlarda veya kamu kurumlarının nizamiye noktalarında güvenlik bariyeri kullanılarak otopark ve kapı giriş çıkışları kontrollü bir hale getirilebilir. En önemli avantaj olarak bu sistemler panel çit sistemlerine göre farklı bir şekilde seyyar olduğu için istenilen noktaya taşınarak tekrar tekrar kullanılabilir.

ankara panel çit

Güvenlik Bariyeri Nasıl Taşınabilir?

Güvenlik bariyerleri pratik bir şekilde montaj özelliğine sahip olduğu gibi de-monte şekilde de tekrar sökülerek taşınabilir. Birbirlerine geçerek kolay bir şekilde montaj olan ürünler, üst üste istiflendiğinde de çok kolay bir şekilde tek bir araç ile istenilen noktaya rahatlıkla taşınabilir. Zira Kaygun Metal olarak üretimlerimizde bu pratik ve avantajlı noktalara çok yüksek önem gösteriyoruz.