Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Nasıl Üretilmektedir

Güvenlik Bariyeri

Portatif bir şekilde istenilen alanda güvenlik ve çerçeve oluşturabilmek için kullanılan güvenlik bariyeri, temel olarak de-monte bir yapıya sahiptir. Kaygun Metal olarak montaj ekipmanları ile birlikte sunduğumuz bu sistemler,geçici kenar koruma ürünleri gibi istenilen her alanda hızlı ve güvenilir bir şekilde kurularak kullanılabilir.

panel çit nerelerde kullanılır

Güvenlik Bariyeri Nasıl Üretilmektedir?

Kaygun Metal olarak güvenlik bariyeri üretimi gerçekleştirirken, tıpkı panel çit ürünlerinde olduğu gibi belirli standart boyutlar belirliyoruz. Bu standart boyutlar kapsamında 1,25 metre boyuttan başlamak üzere 2,50 metreye kadar ulaşan boyutlarda sabit direkli güvenlik bariyeri ürünleri sunuyoruz. Ayrıca yine farklı boyutlarda asansör boşluk bariyeri ve merdiven güvenlik bariyeri gibi ürünlerimiz de bu kategoride yer alıyor.

Üretim noktasında ki önemli ayrıntılardan birisini ise ürünlerin renkleri oluşturmaktadır. Ürünlerimizde elektrostatik toz boya kullanımı gerçekleştirilmesi ile birlikte isteğe bağlı olarak RAL kodları arasından renk seçimleri yapılması mümkündür. Ürünlerde entegre tekmelik yer alması ile birlikte stabil bir çerçeve yapısı yer alır ve ürünler birbirine kolayca bağlanarak montaj yapılabilir.

panel çit nasıl kullanılır

Güvenlik Bariyeri Nasıl Temin Edilebilir?

Toplu alanlarda kullanım, meydanlar, inşaat alanları, otoparklar veya kamu binalarında kullanım için Kaygun Metal üzerinden güvenlik bariyeri temin etmek mümkündür. Güvenlik bariyeri ürünlerimiz, istenilen adet ve özelliklere bağlı olarak üretildikten sonra palet üzerinde sevkiyat edilmektedir. Bu sayede eksiksiz ve güvenilir şekilde temin edilen ürünler, de-monte yapısıyla yıllar boyunca kolayca kullanılabilir.