Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Nedir ?

Güvenlik Bariyeri Nedir?

Kurum ve kuruluşların giriş noktalarında ya da topluma açık bölgelerde sağlanan etkinlik alanlarında giriş ve çıkışın kontrollü bir hale getirilmesi için güvenlik bariyeri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kaygun Metal olarak bu ürünler açısından özenli bir üretim sağlayarak, birbirleri ile entegre şekilde kullanılabilecek ve uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.
Temel amacı ile birlikte bu bariyerler, kişilerin veya araçların giriş noktasına ya da çıkış noktasına geldiğinde kontrol edilmesi,X-ray cihazından geçirilmesi veya bekletilmesi için avantaj oluşturur. Bu nedenle genellikle güvenlik görevlileri veya polis gibi güvenlik güçlerinin bulunduğu noktalarda bariyer kullanımı ile nizamiye sağlanabilir.
Elazığ geçici kenar koruma sistemleri

Geçici Kenar Koruma Nedir?

Açık alanlarda ve kurum girişlerinde bariyer kullanımı gerçekleştirildiği gibi genellikle yüksek yapılarda çalışma gerçekleştirilirken güvenlik sağlamak açısından da geçici kenar koruma gibi ürünler tercih edilir. Kaygun Metal olarak özellikle inşaat alanlarında da yaya ve çalışanların güvenliğini oluşturabilecek şekilde bu üretimleri gerçekleştiriyoruz. Bilhassa şantiye sahalarında sınır belirlemesi, koruma ve can güvenliği için birbirlerine montaj edilen bu koruma ekipmanları kullanılır.

Çok kolay bir şekilde kurma ve sökme gibi imkanlar sağlayan geçici kenar koruma ürünleri,bir nevi asansör boşluk bariyeri olarak da adlandırılabilir. Genellikle 2 metre civarında bir ölçüsü bulunan, elektrostatik toz boya uygulanmış bu ürünlerde 75 adet gibi ürün sayısında palet ile sevkiyat sağlanabilir.

Elazığ güvenlik bariyeri

Güvenlik Bariyeri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Konser alanları, etkinlik alanları, otopark veya kurum girişlerinde kullanılan güvenlik bariyeri genellikle belirli bir sayıda temin edilir. Bu ürünlerin temin edilmesi açısından Kaygun Metal olarak sağlam metal malzeme ile üretilmiş bariyerleri istediğiniz ölçü ve boya renkleri ile sizlere sunabiliyoruz. Bu bağlamda kullanım alanı için ürün sayısı belirlenmesi ve ölçülerin net şekilde ifade edilmesi ile çok uygun fiyatlarda ürün temin edilebilir.