Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Temel Vazifesi Nedir

Güvenlik Bariyeri

Herhangi bir alanda kontrolsüz geçişi engelleyebilmek, giriş-çıkış denetimi sağlamak ve güvenlik oluşturmak için güvenlik bariyeri en sık kullanılan metal sistemler arasında yer almaktadır. Kaygun Metal tarafından üretilen bu ürünler, can ve mal güvenliğini sağlayabilmek için sunulan sistemler olmakla birlikte bugün açık alanlarda, etkinlik alanlarında, miting alanları veya şantiyeler gibi birçok noktada kullanılmaktadır.

konya panel çit

Güvenlik Bariyeri Temel Vazifesi Nedir?

Kaygun Metal tarafından sunulan güvenlik bariyeri, temel olarak geçici kenar koruma tarzında bir vazifeye sahiptir. Çünkü ürün de-monte yapısı ile belirli bir alanda kurulur, belirli bir süre kullanılır ve ardından sökülerek başka bir noktaya taşınabilir. Kolaylıkla muhafaza etme imkanı bulunan bu sistemler, istenilen her dönem tekrar farklı bir alanda kullanılarak aynı amaç ile çözüm sağlanabilir.

Firmamızın sunduğu panel çitsistemlerindeki standart boyutlara benzer bir şekilde yine standart boyutlar ile üretilen güvenlik bariyerleri,temel olarak renk ve boyut açısından değişiklik gösterir. Yani renk ve boyut değişikliklerini sağlayarak talep edeceğiniz ürünler, de-monte yapısıyla size ulaştırılır ve kolay bir kurulum özelliği sağlar. Bu yapısı ile birlikte inşaat alanlarında katlararası kenar koruma, alan güvenliği sağlama ve asansör boşlukları gibi alanlarda güvenlik sağlama amacıyla kullanılabilir.

bursa panel çit

Güvenlik Bariyeri En Hızlı Çözümdür

İnşaat alanları gibi noktalarda Kaygun Metal tarafından çit sistemleri ve güvenlik sistemleri sunulsa da güvenlik bariyerleri çok daha hızlı ve kolay bir çözüm elde etmek için tercih edilebilir. Örnek olarak kurum otoparklarında giriş-çıkış kontrolü sağlamak için güvenlik bariyeri kullanıldığında, hızlı, pratik ve dayanıklı bir çözüm elde edilebilir.