Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Yüksek Dayanıklılık Sağlar

Güvenlik Bariyeri

Kalabalık alanlarda veya güvenliğin elde edilmesi gereken alanlarda düzenli bir bölge sağlayabilmek açısından güvenlik bariyeri en büyük yardımcı ekipmanlardan birisidir. Bu amaca hizmet etmesi kapsamında geçici kenar koruma ürünleri ile benzer bir yapıya sahip olarak üretilen bu ürünler,Kaygun Metal güvencesiyle çok daha güvenilir bir hale de gelmektedir.

Güvenlik Bariyeri Yüksek Dayanıklılık Sağlar

Güvenlik Bariyerinin Özellikleri Nelerdir?

Güvenlik bariyerleri her parçası ile birlikte de-monte bir özelliğe sahip olarak, uzun yıllar dayanıklı yapısı sayesinde birçok farklı alana taşınıp tekrar tekrar kullanılabilir. Kaygun Metal olarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerde kalite kontrolünü, kaynak kalitesi kontrolünü ve yüzey kontrolünü nitelikli bir şekilde sağlayarak ürünlerin daha kaliteli bir hale gelmesini de sağlıyoruz.

Firmamız tarafından üretilen panel çit ürünlerinde görülen standart boyutlar ve özellikler gibi güvenlik bariyerlerindede standart özellikler yer alır. Örnek olarak kolay bir şekilde de-monte olan ve istenildiği şekilde kolayca kurulan bir sistem yer almaktadır. Ürünler birçok farklı alanda kullanılabilmesi için istenilen RAL kodu ile farklı renklerde elektrostatik toz boya uygulanarak boyanabilir.

istanbul panel çit

Güvenlik Bariyeri Yüksek Dayanıklılık Sağlar

Kaygun Metal tarafından üretilen güvenlik bariyeri ürünleri, özellikle darbelere ve sert hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Bu sayede miting alanları, konser alanları, otoparklar, inşaat alanları veya pazar yerleri gibi birçok farklı noktada kullanılabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde defalarca sökülerek tekrar montaj edilmesine rağmen arıza ve parçalanma gibi sorunlar ortaya çıkarmaz.