Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri

1983 yılından bu yana montaj işleri ve çelik konstrüksiyon imalatı yapan Kaygun Metal, o günden bu güne üretim koşullarını ve imalat alanındaki çalışmalarını geliştirmiş, ürünlerini müşterilerine her zaman ve her koşulda üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile sunmayı ilke edinmiştir. Firmanın ürünlerinin tamamı Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde yerli üretim olarak imal edilmektedir.

Adana güvenlik bariyeri

Firma halihazırda güvenlik bariyeri, panel çit sistemleri, çelik konstrüksiyon, ferforje ve bariyer gibi ürün hizmetleri sunmaktadır. Kaygun Metal, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Yurtdışı ve yurt içi fark etmeksizin her türlü talep doğrultusunda, istenilen her renk ve ölçüde imalatlar yapmakta ve bu ürünlerini hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Firmanın ürettiği güvenlik bariyeri, TSEN 13374 belgesine sahip olup yüzde yüz yerli sermaye üretimi yeni nesil geçici kenar koruma sistemidir. Bu yeni nesil geçici kenar koruma sistemi tekrar montaj ve demontaj yapılmakta, kolay uygulanmakta ve ayrıca müşteriye avantaj, tasarruf ve kolaylık sağlamaktadır.

Firma tarafından üretilen sabit direkli güvenlik bariyerleri 1.25 m, 1.50 m, 2 m, 2.30 m ve 2.50 m boyutlarındadır. Ürünlerin her biri elektrostatik toz boyalı (fırınlanmış) olup, stabil çerçeve yapısına ve zeminden 150 mm yüksekliğinde entegre edilmiş olan bir tekmeliğe sahiptir.

Adana geçici kenar koruma sistemleri

Firma tarafından üretilen “Asansör ve Şaft Boşluk Güvenlik Bariyeri” 2.20 ve 2.40 metre olarak ikiye ayrılmaktadır. Yine bu ürünlerde sabit direkli güvenlik bariyerlerinin sahip olduğu özelliklere sahiptir.

Bunun yanı sıra firma merdiven güvenlik bariyerleri ve Çevre sınırlandırma bariyerleri hizmetleri de sunmaktadır. Çevre sınırlandırma bariyerlerinde ürün genişliği 2.50 metredir. Tüm bunların yanı sıra Kaygun Metal sabit direkler, çelik ve ahşap kiriş direkleri, braketler ve ayarlanabilir ekipmanlar gibi bariyer bağlantı elemanları da imal etmektedir.