Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyerinin Önemi Nedir

Güvenlik Bariyeri

Belirli bir konumda geçici olarak kapalı bir mekan veya korunaklı bir alan oluşturabilmek için kullanılan güvenlik bariyeri, inşaatlar veya açık alanlarda çok sık kullanılan metal malzemelerden birisidir. Çoğu zaman şantiye alanlarında geçici kenar koruma gibi bir vazifeye sahip olan bu ürünler,Kaygun Metal güvencesinde nitelikli metal malzeme ile üretilen ve kullanıma sunulan ürünler arasında yer almaktadır.

panel çit

Güvenlik Bariyeri Nasıl Kullanılır?

Kaygun Metal firması olarak sunduğumuz güvenlik bariyeri ürünleri, standart ölçülere sahip olmak ile birlikte genellikle sabit direkli şekilde kullanıma sunulmaktadır. Tıpkı panel çit sistemlerinde olduğu gibi ölçü özellikleri değişen bu ürünlerde 1,25 metre boyutlardan başlamak üzere 2,50 metre boyutlara kadar ulaşabilecek ürün detayları yer almaktadır.

Paslanmaz ve korunaklı bir boya uygulaması gerçekleştirilmiş olan bu ürünler, birbirlerine kolay bir şekilde monte edilebilir ve istenildiği süre boyunca güvenlik oluşturulmak istenen her alanda kullanılabilir. Bu bağlamda metal ayakları ile birlikte yerde güvenilir bir şekilde zemine oturtarak kullanılabilen bariyerler, istenildiği zaman kolaylıkla taşınıp başka bir alanda da kullanılabilir.

geçici kenar koruma

Güvenlik Bariyeri Nasıl Temin Edilir?

Kaygun Metal güvencesi ile güvenlik bariyeri temin etmek istediğinizde net olarak ölçüleri belirlemeniz ve bu ölçüler ile birlikte kullanılacak ürün sayısını tespit etmeniz yeterli olacaktır. RAL kodları arasından seçilen renk özellikleri ile birlikte elektrostatik toz boyalı olarak imal edilen ürünler, sizlere palet üzerinde paketlenmiş bir şekilde ulaştırılır.