Güvenlik Bariyeri

İnşaat Firmaları Güvenlik Bariyeri Neden Kullanmalı

İnşaat Firmaları Güvenlik Bariyeri Neden Kullanmalı?

İnşaat firmaları tarafından çalışma gerçekleştirilen alanlar tehlikeli sınıfta bulunan işlerin yapıldığı alanlardır. Yani şantiye gibi bölgeler güvenlik riskleri ortaya çıkardığı için bu gibi bölgelerde Kaygun Metal firması olarak ürettiğimiz güvenlik bariyeri ürünlerini kullanıma sunuyoruz. Üstelik bu ürünlerin inşaat yönetmeliği çerçevesinde de can güvenliği ve iş güvenliği sağlanması için kullanılması gerekmektedir.

İster tek bir bina inşaatı ister toplu konut inşaatı olsun veya megayapı inşaatları olsun tüm şantiye alanlarında öncelikle güvenlik koşulları yerine getirilmelidir. Örneğin, bu tip yapılarda asansör boşlukları oluşturulduktan sonra bu boşlukların çevresinde can güvenliği için geçici kenar koruma kullanılabilir. Bu sayede personellerin düşmesi veya inşaat malzemelerinin yüksek katlardan düşmesi gibi tehlikelerin önüne geçilebilir.

Eskişehir geçici kenar koruma sistemleri

Güvenlik Bariyeri Nasıl Kullanılmalıdır?

Güvenlik koşullarına ve resmi yönetmeliklere bağlı olarak kurallı bir şekilde çalışma gerçekleştiren inşaat firmaları, hem bariyer hem de kenar koruma ürünleri temin etmelidir. Bu konuda çok uygun fiyatlar ve istenilen standart özellikler ile Kaygun Metal olarak sizlere üretim ve sunum gerçekleştiriyoruz.

Firmamız tarafından üretilen güvenlik bariyeri gibi tüm ürünler belirli standartlara sahip olarak özellikle sabit direkli, asansör boşluğu kenarında kullanılabilen veya merdiven kenarında kullanılabilen özellikler gösterir. Ürünlerimiz 1,25 metre gibi boyutlardan başlayarak,standart şekilde artan ve için 2,5 metre gibi noktalara ulaşan bir yapıdadır. RAL kodları arasından seçim gerçekleştirilmesi ile birlikte tüm ürünlerimizde renk değişimleri elektrostatik toz boya uygulaması ile sağlanırken,entegretekmelik ve stabil çerçeve yapısı yer alır.

Eskişehir güvenlik bariyeri

Geçici Kenar Koruma Nasıl Seçilmelidir?

Kaygun Metal olarak sunduğumuz geçici kenar koruma veya bariyerler standartlara bağlı şekilde de-monte yapısı ile size ulaştırılır. Bu sayede istenildiği her zaman sökülerek başka alanda kullanılabilir. Bu özellikler bağlamında ürün seçimleri gerçekleştirirken öncelikle boyut sonrasında renk ve en son noktada adet belirterek uygun fiyatlar üzerinden alım gerçekleştirebilirsiniz.