Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri Kullanımı Alanları

Güvenlik Bariyeri Kullanım Alanları

Kaygun Metal firması olarak gerçekleştirdiğimiz güvenlik bariyeri üretimlerinde öncelikle kullanım alanlarına göre uygunluk kıstaslarını göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü bu bariyerler genellikle güvenliğin hat safhada elde edilmesi gereken kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Bu tip alanlarda güvenlik güçleri veya güvenlik görevlileri hizmet verirken, kapsamlı ve özenli bir kontrol gerçekleştirmek için bu bariyerlere ihtiyaç duymaktadır.
Diyarbakır güvenlik bariyeri

Güvenlik güçleri tarafından kontrollü geçiş sisteminin elde edilmesi açısından genellikle otopark, açık alan işletmeleri, kurum girişleri veya firma girişlerinde bariyer ile çerçeve sağlanmaktadır. Yani örnek olarak emniyet müdürlükleri, polis karakolları, jandarma karakolları, havalimanları, firma girişleri, açık etkinlik alanları, konser alanları ve festival alanları gibi birçok noktada bariyerler kullanılarak sınırlar belirlenmektedir.

Geçici Kenar Koruma Kullanım Alanları

Kurum ve kuruluşlar dışında inşaat şantiyeleri veyüksek yapılarda çalışan güvenliğini elde etmek açısından da geçici kenar koruma önemli bir yapıya sahiptir. Yani geçici kenar korumaürünleri, düşmeye karşı güvenli oluşturmak için asansör ve merdiven gibi noktaların kenarlarında yerleştirilerek güvenlik sağlanabilir. Kaygun Metal olarak birkaç pratik parça ile birleşme şeklinde kullanılabilecek ve istenildiğinde de-monte şekilde taşınabilecek ürünler sunuyoruz.
Diyarbakır geçici kenar koruma sistemleri

Güvenlik Bariyeri Kullanım Noktaları Nelerdir?

Genellikle açık alanlarda belirli bir bölgenin etrafında çevirme ve kapatma sağlayabilmek için kullanılan güvenlik bariyeri öncelikle yüksekliğine göre seçilir. Çünkü Kaygun Metal olarak bu ürünlerde temel şekilde sabit direkli üretim gerçekleştirirken, farklı boyutlar sağlıyoruz. Bu boyutlar 1,25 metre ile 2,5 metre arasında değişen özellikler göstermektedir.

Firmamızın sunduğu ve farklı noktalarda kullanım imkanı sağlayan bariyer ürünlerinde fiyat belirlemeleri açısından da boyutlar ve renkler önemli bir yapı oluşturmaktadır. Renk seçenekleri değişmekle birlikte her zaman elektrostatik toz boya ile imal edilen ürünlerimiz, belirli bir sayı ilepalet üzerinde sevkiyata sunulmaktadır. Her üründe stabil bir çerçeve yapısı bulunmak ile birlikte entegre tekmelik deyer almaktadır. Ayrıca ürünlerimiz için isteğe bağlı ek parçalar ve bağlantı ekipmanları talebi gerçekleştirilebilir.