Güvenlik Bariyeri

İstanbul Geçici Kenar Koruma

İstanbul Geçici Kenar Koruma

İstanbul geçici kenar koruma sistemleri, üreticilerin yönergelerine göre kurulduğunda yüksekte çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlar.Kaygun Metal, on yılı aşkın süredir İnşaat ve Zemin İşleri Endüstrisine yenilikçi kenar koruma çözümleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Kaygun Metal, mevcut standartları toplu olarak gözden geçiren ve inşaat sırasında kenar koruma kullanıcılarına yararlı tavsiyeler ve bilgiler sunmayı kabul eden, sektörde tanınan en iyi firmalar arasındadır.

Geçici Kenar Koruma Ne İçin Kullanılır?

Geçici Kenar Koruma Sistemleri, inşaat işlerinde öncelikle insanların ve malzemelerin çalışma platformundan daha düşük seviyelere düşmesini önlemek için kullanılır.

Kenar Koruma Sistemi için Minimum Gereksinimler

Bir geçici kenar koruma sistemi, bir ana korkuluk ve bir ara korkuluk veya ara korumadan oluşmalıdır. Bir süpürgelik takmak mümkün olmalıdır. Sistemdeki tüm bileşenler, kullanım sırasında herhangi bir bileşenin yanlışlıkla çıkarılmasını veya yer değiştirmesini önleyecek şekilde tasarlanmalıdır.

Geçici Koruma Sistemi Neden Önemli?

Geçici koruma sistemi kurulan alanlar önceliğini İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı’na vererek çalışan firmalar her zaman kazanır. Bina ve inşaat kenarlarını, teknolojik açıklıkları (örneğin asansörler), çatı kenarlarını, geçitleri ve yüksekten düşme riski olan diğer alanları korumak için kullanılan Kenar Koruma Sistemi düşme önleme sistemi olarak da bilinir.

Kaygun Metal’in geçici kenar koruma sistemi, tasarlanmış kenar düşme önleme sistemi sayesinde, tüm Avrupa güvenlik standartlarını karşılayarak, herhangi bir inşaat sahasının, endüstride titiz olabilen gerekli tüm AB düzenlemelerini karşılamasına yardımcı olur.