Güvenlik Bariyeri

İstanbul Geçici Kenar Koruma

Dikenli Tel Sistemleri

Kamusal veya özel bağlamda belirli bir bölge içerisinde güvenli sınırlar belirlemek açısından çit sistemleri uygulandıktan sonra bu sistemler üzerinde dikenli tel uygulaması gerçekleştirilebilir. Dikenli tel, helezonik veya düz bir şekilde üretilmiş bir yapıya sahip olarak üst kısımlarında geçmek isteyen kişiye engel oluşturacak dikenler bulundurmaktadır. Bu ürün Kaygun Metal firması olarak uzun yıllardır belirli standartlar ile sunduğumuz ürünler arasında yer almaktadır.

Malatya güvenlik bariyeri

Dikenli Tel Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Firmamız üzerinden gerçekleştirilen talepler ile birlikte genellikle belirli bir metre uzunluğuyla makaraya sarılı şekilde elde edilen dikenli tel, çok pratik bir şekilde uygulanabilir. Genellikle bir çit sistemi üzerinde uygulanması tercih edilen bu teller, isteğe bağlı olarak belirli aralıklarla zeminden yukarıya doğru kolaylıkla paralel şekilde uygulanabilir. Yine isteğe bağlı olarak dikenli tel uygulaması gerçekleştirilirken,bu ürünler birbirlerine çapraz şekilde örülerek, farklı uygulama modelleri geliştirilebilir.

Kaygun Metal olarak dikenli tel üretimi gerçekleştirirken, özellikle yüksek sağlamlık oluşturacak paslanmaz ve uzun ömürlü bir malzeme seçimi sağlıyoruz. Genellikle PVC kaplama veya galvaniz sac malzeme üzerinde üretim gerçekleştiriyoruz. Diken aralıkları çoğu zaman standart olmakla birlikte müşteri isteklerine bağlı olarak dikenler çok daha sık bir şekilde uygulanabilir. Çoğu zaman dikenli tel uygulama alanları göz önünde bulundurularak, bu noktalarda farklı seçimler gerçekleştirilmesi mümkündür.

Dikenli Tel Uygulama Alanları Nelerdir?

Genel şekilde şehir içinde veya şehir dışında birçok farklı noktada kullanılması mümkün olan dikenli tel, istenen birçok farklı noktada uygulanabilir. Kaygun Metal olarak ürettiğimiz ürünler tek başına veya farklı güvenlik çit sistemleri ile birlikte montaj edilebilir. Özellikle yüksek güvenlik istenilen alanlar kullanım açısından örnek gösterilebilir. Bu bağlamda dikenli tel uygulama alanları arasında; kamu kurumları, hapishaneler, siteler, askeriye, emniyet müdürlüğü, karakollar, jandarma karakolları veya çiftlikler gösterilebilir.

Malatya geçici kenar koruma sistemleri