Güvenlik Bariyeri

İstanbul Güvenlik Bariyeri

Çim Çit Sistemleri

Bir yapının dış dünya ile belirli bir sınıra sahip olması için kullanılabilecek çit sistemleri, özellikle görüntü açısından da estetik bir yapıya sahip olmalıdır. Bu kapsamda dekoratif özelliklere sahip olan özel bir şekilde kesim gerçekleştirilmiş çit sistemleri seçilebileceği gibi daha doğal bir görüntü için çim çit sistemleride tercih edilebilir. Bu ürünler Kaygun Metal firması olarak daha estetik bir sonuç için özel şekilde yaptığımız üretimler ile elde edilmektedir.

Konya güvenlik bariyeri

Çim Çit İmalatı Nasıl Sağlanır?

Farklı panel çit sistemlerinde yer alan metal uygulamaların bir katman daha yukarısında bulunan bu sistemler hem estetik hem de doğal görünümlü bir özelliğe sahiptir. Özellikle çim çit imalatı gerçekleştirilirken, güneş ışığı gibi önemli faktörlere karşı dayanıklı bir malzeme yapısı tercih edilmektedir. Çünkü ürünün temel malzemesi PVC üzerinden elde edilerek, alev almaz ve %100 uv katkılı malzemeden imal edilmektedir.

Üretim sırasında sağlanan güçlendirme vasıtası ile su, sıcak ve soğuk gibi faktörlerden etkilenmeyen bir ürün elde edilmiştir. Kaygun Metal firması olarak çim çit imalatı gerçekleştirirken, tüm bu faktörleri göz önüne alıp buna bağlı olarak bozulmayacak bir estetik görünüm elde ediyoruz. Ürünlerimizde boyut açısından ise yükseklikler 50 santimetre gibi bir noktadan başlayarak, 250 santimetre gibi bir boyuta ulaşabilmektedir. Uygulamanın yapıldığı her alanda profesyonel bir montaj, ürünün istenilen görselliği ortaya çıkarmasını sağlayacaktır.

Çim Çit Sistemleri Nasıl Uygulanır?

Tek başına panel çit benzeri bir yapı oluşturmayan çim çit sistemleri ancak bir panel üzerinde montaj edilerek kullanılabilir. Her rulosu 10 metre gibi bir uzunluğa sahip olan bu ürünler, firmamız tarafından sunulan montaj ekipmanları sayesinde kolaylıkla istenilen panel üzerinde kullanılabilir. Ürünler arasında hiç bir boşluk yeralmaması vasıtasıyla güneş ışığını geçirmeyen, dış bölge ile mahremiyeti koruyan ve güvenliği en üst seviyede sağlayan bir kullanım elde edilebilir.

 

Konya geçici kenar koruma sistemleri