Güvenlik Bariyeri

Kamelya İmalatı

Kamelya İmalatı

Halka açık alanlarda,parklarda, meydanlarda, toplu konutlar, siteler ve apartmanların bahçeleri gibi farklı noktalarda kamelya sıklıkla kullanılan gölgelik alanlardan birisidir. Gün içerisinde güneşten korunarak akşam saatlerinde ise daha düzenli bir mekanda dinlenmek için kullanılan bu ürün, farklı modeller ile kamelya imalatı yapılması sayesinde elde edilir. Örneğin,Kaygun Metal firması olarak estetik ve nitelikli modellerile üretim gerçekleştiriyoruz.

Kamelya Yapımı İçin Estetiğin Önemi

Halka açık alanlarda veya özel mülkiyetlerin bahçe gibi alanlarında kullanılan kamelya, dış görünüşüyle mutlaka estetik bir yapı oluşturmalıdır. Bu nedenle genellikle dayanıklı ferforje veya demir malzeme kullanımı sayesinde üretilen bu kent mobilyalarında, üst kısımda ise bir çatı uygulaması sağlanır. Ayrıca kamelya yapımı sırasında iç kısımda her bir kenarda oturma kısımları bulunur.

kamelya imalatı

Kaygun Metal olarak kamelya imalatı gerçekleştirirken, öncelikle geometrik şekil seçimlerine göre üretim sağlıyoruz. Çünkü firmamız üzerinden yaptığınız seçimlerde kare, dikdörtgen veya altıgen gibi kamelya modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerde her köşe için bir direk yani kolon kullanılırken, bu kolonlar arasında ferforje demir sayesinde birleşimler oluşturularak, korkuluk bölümleri inşa edilir ve üst kısmında çatı inşa edilir. Ardından oluşturulan sistem elektrostatik toz boya ile boyandıktan sonra oturma kısımları ve gereken noktada aydınlatma eklentileri eklenerek zemine montaj yapılması için hazır hale gelir.

Kamelya Yapımı İçin Özel Proje

Kaygun Metal firması olarak standart bir şekilde farklı renkler ile sunduğumuz kamelya ürünleri dışında, bahçe ve konutlarımız için özel üretimlerde talep edebilirsiniz. Hem boyut açısından hem renk açısından hem de malzeme seçimleri açısından değişimler ile birlikte kamelya yapımı sağlanması mümkündür. Bu çerçevede üst kısımda kullanılan çatının ahşap olması,shingle ile kaplanması veya oturma kısımlarının olup olmaması gibi birçok farklı seçim yapılabilir.