Güvenlik Bariyeri

Kamelya İmalatı

Kamelya İmalatı

Parklar, bahçeler, siteler veya piknik alanları gibi noktalarda halkın güneşten muhafaza sağlayacak şekilde oturması ve dinlenmesi için kamelya adı verilen yapılar inşa edilir. Genellikle ahşap bir yapı olması ile birlikte kamelya imalatı sağlanırken, metal ve yalıtım malzemesi birleşimi de tercih edilebilir. Zira Kaygun Metal olarak kamelya konusunda çok yüksek nitelikli ve estetik metal yapılar inşa ediyoruz.

kamelya imalatı

Camera: DCS660CSerial #: K660C-01473Width: 3040Height: 2008Date: 7/3/13Time: 15:20:08DCS6XX ImageFW Ver: 3.2.3TIFF ImageLook: ProductSharpening Requested: YesCounter: [23919]Shutter: 1/250Aperture: f8.0ISO Speed: 160Max Aperture: f3.5Min Aperture: f40Focal Length: 29Exposure Mode: Program AE (P)Meter Mode: Color MatrixDrive Mode: SingleFocus Mode: Single (AF-S)Focus Point: CenterFlash Mode: Normal SyncCompensation: +0.0Flash Compensation: +0.0Self Timer Time: 10sWhite balance: Preset (Flash)Time: 15:20:08.715

Kamelya İmalatı Özen Gerektirir

Kamelya uygulaması gerçekleştirmek için öncelikle kullanım sırasında avantaj oluşturacak ve fayda sağlayacak bir sonuç elde etmeye özen göstermelidir. Pratik olarak düşünüldüğünde kamelya güneşten korunmak, oturabilmek, yemek ve piknik gibi amaçlar ile kullanılabilir. Bu nedenle dış yapısı ile korunaklı, üst yapısıyla güneşten muhafaza sağlayan ve iç yapısıyla rahatlık oluşan bir yapı sergilemelidir.

Kaygun Metal olarak İstanbul kamelya imalatı gerçekleştirirken, standart bir şekilde sunduğumuz ürünler dışında isteklere bağlı farklı üretimlerde sağlıyoruz. Kullandığımız yüksek nitelikli metal malzeme, üst yalıtım malzemesi ve iç oturma kısımlarındaki ahşap uzun ömürlü ve nitelikli bir kullanım oluşturmaktadır. Ürünlerimiz betonarme, çim veya toprak zemin üzerinde kullanılabilmektedir.

Kamelya İmalatı Özel Olarak Yapılabilir

Kamelya, bahçelerde veya piknik alanlarında bir peyzaj mimari çalışması yapılırken uygun bir şekilde yerleştirilir ve kullanılır. Bu nedenle bahçe ve piknik alanı gibi noktalarda kamelya kullanımı gerçekleştirilmek isteniyorsa, öncelikle renk ve ürün boyutları belirlenebilir. Bu sayede özel bir şekilde imalat yapılması için talep gerçekleştirilebilir.

Kaygun Metal firması olarak sizler için özel bir şekilde imalat yapma imkanı sağlarken, bu imalatlarda yine en sağlam malzemelerin kullanılması dışında renk, boyut ve geometrik şekiller açısından da değişiklikler sağlıyoruz. Dört köşe, altıgen veya oval kamelya uygulaması yapılması gibi birçok farklı imkan bulunuyor.