Güvenlik Bariyeri

Kaygun Metal Hakkında

Kaygun Metal Hakkında

Tecrübeyi kalite ve estetik ile birleştiren Kaygun Metal, imalat ve satış çalışmaları ile birlikte Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde hizmet vermektedir. Firmamız temel olarak Kayseri merkezli bir şirket olsa da bugün Türkiye’nin en çok tanınan metal işleme ve üretim markalarından birisidir.

Ürünlerimiz yoğun bir mühendislik çalışması ve Ar-Ge çalışmaları kapsamında her geçen gün daha fazla gelişen ve daha fazla fayda sunan bir yapı oluşturmaktadır. Tescilli markamız sayesinde sunulan ürünler, tamamen yerli üretim olmak ile birlikte Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim çalışmalarımız devam etmektedir.

kaygun metal

Yaklaşık 40 yıldır yer aldığımız bu sektörde çelik konstrüksiyon, ferforje, çit sistemleri, bariyerler ve çelik yapılar gibi birçok noktada sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamız, Türkiye’de imalat ve montaj konusunda geliştirdiği üretim koşulları ve hizmet koşulları sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sürdüren bir yapı ile bu hizmetleri vermektedir.

Kaygun Metal Kalitesine Güvenin

Firmamız sayesinde elde edilen çelik konstrüksiyon, korkuluk veya güvenlik ürünlerinin tümü amacına doğru bir şekilde hizmet eden ürünlerdir. Endüstriyel alanlar, şantiyeler, kamu alanları, konutlar, işyerleri veya kurumlar gibi her noktada kullanılan bu ürünler aranan güvenlik avantajını ortaya çıkarmaktadır.

Temel olarak yüksek standartlara sahip olan ve kaliteyi her zaman göz önünde bulunduran bir firma olmamız sayesinde üretimlerimizde güvence sağlıyoruz. Bu güvence firmamız üzerinden elde ettiğiniz her ürün noktasında memnuniyetinizi kazanmaya devam ediyor. Her zaman talepleri göz önünde bulunduran ve üretim kalitesini bu noktada geliştiren firmamız, ürün yelpazesini de giderek daha geniş bir noktaya ulaştırmaktadır.

Bugün Kaygun Metal Kayserionlarca farklı referans sayesinde Türkiye’nin dört bir noktasında kalitesini ortaya koymaya da devam ederken, her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.