Güvenlik Bariyeri

Kaygun Metal İle Güvenli İşyerleri

Kaygun Metal İle Güvenli İşyerleri

Endüstriyel güvenlik bariyerleri, genellikle endüstriyel çalışma ortamlarında mevcut olan olayların azaltılmasında önemli bir rol oynadıklarından, herhangi bir tehlikeli işyerinde çok önemlidir. Yapılan araştırmalar, imalat ve inşaat da dahil olmak üzere farklı sektörlerde yılda ortalama 48 ölüm olduğunu bildirmektedir. Sektörlerin içerdiği birçok riskin olduğu bir sır da değildir. Bu nedenle, bu aksilikleri azaltmak için güvenlik prosedürlerinin uygulanması gereklidir.

Kaygun Metal İle Güvenli İşyerleri

Örneğin bir depo alanında güvenlik bariyerleri, insanları forklift kamyonlarının ve diğer araçların bölgelerinden uzak tutar. Personel güvenliğini sağlamak için yürüyüş yolları ve depo trafiği arasında net bir görsel bariyer sağlar. Kaygun Metal’in ürettiği ürünler modüler olduğu için uzun yürüyüş yolları ve küçük alanlarda kullanılabilir ve işyerinde kaza olasılığını azaltır.

Makine, insan ve büyük miktarlarda ürünle dolu benzersiz bir ortamda çalışmak, doğal olarak çok sayıda risk içerir. Yükleme ve boşaltma alanları gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde güvenlik bariyerlerinin uygulanması, size ve ekipmanınıza yeterli koruma sağlayabilir.

Kaygun Metal’in ürettiği geçici kenar koruma, çeşitli uzunluklarda uyum sağlayan genişletilebilir bir bariyerdir. Kapı girişlerinde, makinelerin etrafında ve çıkarılabilir bir bariyerin gerekli olduğu her yerde kullanılabilir. Kurulumu kolaydır ve çeşitli uygulamalara uyması için farklı yüksekliklerde mevcuttur.

Kaygun Metal, şirketinizin maksimum koruma sağlayarak en iyi performansı göstermesini sağlamak ve en üst düzey güvenlik bariyeri çözümleri ile herkesin her gün eve güvenli bir şekilde gitmesini sağlıyor. Böylece güvenlik bariyerleri, endüstriyel güvenlik bariyerleri hakkında daha fazla bilgi için www.kaygunmetal.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.