Güvenlik Bariyeri

Kaynaklı Tel Çit Sistemleri

Kaynaklı Tel Çit Sistemleri

Genellikle çit sistemlerinde montaj işlemleri gerçekleştirirken, vida ve yardımcı ekipmanlar ile birbirlerine bağlanan parçalar kullanılmaktadır. Ancak daha sağlam bir şekilde montaj işlemi yapılmış ve kolay kolay birbirinden ayrılmayacak çit sistemleri talep edildiğinde genellikle kaynaklı tel çit imalatı gerçekleştirilerek, ürün hizmeti sunulmaktadır. KaygunMetal firması olarak bu üretimlerde çok yüksek bir malzeme kalitesi sağlayarak, istenilen güvenlik ve sağlamlık elde edilmektedir.

kaynaklı tel çit

Kaynaklı Tel Çit İmalatı Nasıl Gerçekleştirilir?

Kaynaklı çit ürünlerinde, tüm panel çit sistemlerinde olduğu gibi yapıyı oluşturan teller birbirine bağlı bir şekilde farklı boyutlarda paneller oluştururken, diğer sistemlere göre farklı bir üretim yapısı görülmektedir. Çünkü kaynaklı tel çit imalatı gerçekleştirilirken, adı üstünde endüstriyel kaynak işlemi sağlanmaktadır. Galvaniz kaplamalı malzeme seçilebileceği gibi siyah demir punta kaynaklı ızgara tel sisteminin tercih edilmesi gibi farklı yöntemler ile bu ürün elde edilebilir.

kaynaklı tel çit sistemleri

Temel olarak kaynaklı tel çit, tıpkı bir kafes gibi yapı oluştururken, birbirine montaj edildikten sonra ayrılmaz ve geçilmesi çok zor bir çerçeve oluşturur. Çünkü Kaygun Metal firması olarak bu üretimlerde kaynak açısından da çok yüksek sağlamlık ile işlem gerçekleştiriyoruz. Hem yatay hem de dikey konumda birbirlerine kaynaklı şekilde uygulanmış bu teller, çok sağlam bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu çerçevede kaynaklı tel çit uygulama alanları arasında da daha fazla güvenlik istenen ve sağlamlık istenen noktalar yer almaktadır.

Kaynaklı Tel Çit Uygulama Alanları Nelerdir?

Bugün özellikle kentler içerisinde kaynaklı tel çit uygulama alanları açısından birçok farklı örnek verilebilir. Genellikle toprak veya beton zemin üzerinde montaj işlemi gerçekleştirilen Kaygun Metal güvencesindeki bu ürünler; bahçe, endüstriyel tesis, halı saha, depo alanları, havaalanı veya isteğe bağlı konut gibi yapıların çevrelerinde kullanılabilir. Aslında temel olarak isteğe bağlı şekilde daha yüksek güvenlik talep edilen her noktada bu ürünler uygulanabilir.