Güvenlik Bariyeri

Kayseri Geçici Kenar Koruma

Double Panel Çit

Geniş bir kullanım alanına sahip olan panel çit sistemleri içerisinde özel bir tercih olarak double panel çit, daha yüksek bir sertlik ve güvenlik açısından tercih edilebilir. Çünkü double panel çit imalatı gerçekleştirirken Kaygun Metal firması olarak, bu özelliklere çok yüksek bir özen gösteriyor ve farklı kalınlıklarda hatta yüksekliklerde üretimler sağlıyoruz. Bu sayede her kullanıcı kendisi için yeterli çözümü ve kaliteyi oluşturacak ürünleri temin edebiliyor.

Manisa geçici kenar koruma sistemleri

Double Panel Çit Uygulaması Nerelerde Görülebilir?

Panel çit sistemlerinin kullanımının tercih edildiği birçok farklı alanda özel tercihlere bağlı olarak double panel çit uygulaması görülmesi mümkündür. Zira bu ürünler belirli bir yapının dış alan ile olan sınırlarını belirlemek için istenildiği şekilde kolaylıkla montaj yapılarak kullanılabilir. Firmamız tarafından belirtilmiş üretim standartları ve boyutlar göz önüne alındıktan sonra bu ağır tip panel çit sistemi, özellikle fabrika, kurum, hastane ve okul duvarları üzerinde kolaylıkla kullanılabilir.

Kaygun Metal firması olarak double panel çit imalatı gerçekleştirirken, özellikle yüksek sağlamlıkta metal tercih ediyoruz. Bu sayede birbirleriyle bağlantılı şekilde uygulanmış metal teller sayesinde de 200 santimetreye kadar ulaşan bir yükseklikte çit sistemleri sağlanmaktadır. Bu sistemler sunduğu yüksek güvenlik yapısı ile birlikte konut çevrelerinde, sitelerde, kamu kurumlarında, stadyumlarda, güvenlik alanlarının ayrılması amacıyla farklı kurumlar ve kuruluşlarda ya da okul çevrelerinde kullanılabilir.

Güvenilir Double Panel Çit Uygulaması

Kaygun Metal firması olarak gerçekleştirdiğimiz üretimler sonrasında yüksek sağlamlık ile sizlere sunduğumuz bu çit sistemleri, çok güvenilir bir şekilde uygulanabilir. Özellikle double panel çit uygulaması açısından temin ettiğiniz ürünler ile birlikte gelen talimatları göz önünde bulundurabilir veya firmamızdan montaj konusunda destek isteyebilirsiniz. Kolaylıkla montajı yapılan bu ürünler bakım gerektirmeden uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir ve istenildiği zaman sökülerek başka bir alanda tekrar montaj edilebilir.
Manisa güvenlik bariyeri