Güvenlik Bariyeri

Metal Korkuluk İmalatı

Metal Korkuluk İmalatı

Tespit edilen bir alandan geçişin engellenebilmesi ve bölgenin sınırlar içerisinde bırakılabilmesi için korkuluk adı verilen yapı inşa edilir. Bu yapı, bahçe kenarlarında, duvar kenarlarında, yol kenarlarında veya deniz kenarı gibi birçok noktada bulunabilir. Kaygun Metal olarak metal korkuluk imalatı gerçekleştirirken, birçok farklı kullanım noktasını göz önünde bulundurmamız vasıtasıyla hizmet veriyoruz.

metal korkuluk

Metal Korkuluk İmalatı Nasıl Yapılır?

Metal korkuluk demir, çelik veya farklı metallerin kullanılması vasıtasıyla üretilen ve caydırıcı yapı sağlayan bir üründür. Genellikle bir duvar üzerinde veya zeminden belirli bir yüksekliğe ulaşacak kadar boyutları yer almalıdır. Hatta caydırıcı yapısıyla alanın kullanılmasını veya geçmiş yapılmasını engelleyecek şekilde korkuluk üzerinde engelleyici parçalar dahi yer alabilir.

Kaygun Metal firması olarak,İstanbul metal korkuluk imalatı gerçekleştirmek için öncelikle kullanım alanlarını göz önünde bulunduruyoruz. Özel konut sahipleri, site yönetimleri, yerel yönetimler, kurum yönetimleri gibi birçok farklı noktadan gelen taleplere uygun bir şekilde üretim sağlanmaktadır. Bu nedenle öncelikle uygulama yapılacak alanın ölçüleri, talep edilen yükseklik ve güvenlik önlemleri hesaba katılarak öncelikle dijital sonrasında uygulama tasarımı sağlanır.

panel çit

Metal Korkuluk İmalatı Uygulama İle Tamamlanır

Tasarım gerçekleştirildikten sonra metal korkuluk için görsellik açısından renk değişimleri ve estetik kaygılara bağlı geometrik özellikler kazandırılabilir. Bu konuda kullanılan metalin iyi bir şekilde işlenmesi vasıtasıyla Kaygun Metal olarak sanatsal bir görsellik ve efektif kullanım özellikleri sağlayabiliyoruz. Bu nedenle talep edeceğiniz metal korkuluk için öncelikle aklınızdan geçen görselliği firmamıza aktarabilirsiniz.

Birçok farklı noktada, İstanbul’un farklı ilçe ve bölgelerinde örnekleri görülecek şeklinde firmamızın gerçekleştirdiği korkuluk imalatları ile karşılaşabilirsiniz. Bu ürünler yüksek sağlamlık, caydırıcı görüntüsü ve uzun ömürlü kullanımı sayesinde istenilen kullanım yapısını nitelikli şekilde ortaya çıkarmaktadır.